YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zarf alamayınca bakın ne oldu?
Yeni evlilerin arabasına yaklaşıp zarf isteyen çocuklar, istediklerini alamayınca damadın yakasındaki 2 adet çeyrek altını alarak kaçtı. Olay yeri çevresinde görev yapan sivil polisler, altınları çalanları yakaladı. Damat çocuklardan şikayetçi olmadı.
Zarf alamayınca bakın ne oldu?
30 Temmuz 2011 / 16:27 Güncelleme: 30 Temmuz 2011 / 16:41

Beyoğlu Evlendirme Dairesi'nde nikahları kıyılan gelin ile damadın yanına yaklaşıp zarf isteyen çocuklar, zarf alamayınca damadın yakasındaki 2 adet çeyrek altını alarak kaçtı. Damat, kısa sürede yakalanan çocuklardan şikayetçi olmadı.

Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Nikahları kıyıldıktan sonra araçlarına doğru ilerleyen gelin ve damadın etrafı bir anda zarf isteyen çocuklar tarafından sarıldı. Çocuklardan ikisi zarf alamayınca damadın yakasından iki çeyrek altın alarak kaçtı. Damat ve gelin büyük bir şok yaşadı. Bu sırada devreye güven timleri girdi. Nikah dairesi çevresinde görev yapan güven timi, çocukların peşine takıldı. Bir anda hareketlilik yaşandı. Kısa süreli hareketliliğin ardından çocuklar fazla uzaklaşamadan yakalandı. Altınları çalınan damat, kendisine gösterilen çocukları tespit etti. 

Altınları bulunan damat, yaşları 18 yaşından küçük olduğu ifade edilen çocuklardan şikayetçi olmadı.

Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler