YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman'ın çılgın Sisi haberi
Zaman gazetesi, binlerce Mısırlının katili darbeci Sisi'yi projeleriyle sür manşetine taşıyıp Erdoğan'a benzetti. Abdulfettah el-Sisi'yi projeleri üzerinden Türk halkına sunan Zaman "bu ne muhabbet böyle" dedirtti
Zaman'ın çılgın Sisi haberi
06 Ağustos 2014 / 13:49 Güncelleme: 06 Ağustos 2014 / 13:57

Zaman gazetesi, sür manşetten gördüğü ve 'Sisi de çılgın proje açıkladı" başlıklı haberinde binlerce sivilin katili darbeci Sisi'ye adeta güzelleme yaptı.

İsrail'in Mısır'dan aldığı destekle çoğu çocuk ve kadın binlerce Gazzeli'yi katlettiği şu günlerde Zaman'ın dünyanın askeri üniformasıyla tanıdığı darbeci Sisi'yi sivil kıyafetiyle sür manşetine ve üstelik logo yanına koyması "bu ne muhabbet böyle" dedirtti.

Zaman'ın Sisi ile ilgili haberinde şu ifadeler kullanıldı: "Mısır'ın Afrika ve Asya'daki topraklarını birbirinden ayıran Süveyş Kanalı yanına paralel ikinci bir kanal açılması planlanıyor. Projenin normalde 5 yılda bitirilmesinin ve 4 milyar dolara mal olmasının beklendiği ancak 3 yılda tamamlanması için uğraşılacağı duyuruldu. Sisi, cumhurbaşkanlığı görevine 4 yıllığına seçilmişti."

zamannnnnnnf43dbc39.jpg

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler