YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman’ın bir yalanı daha patladı!
Zaman’ın bir yalanı daha patladı!
12 Ocak 2014 16:00
Cemaat’in yayın organı Zaman Gazetesi’nin, ‘AK Parti Çankaya İlçe Teşkilatı’nın Cemaat evlerini tespit ettiği ve ev ev dolaşarak Cemaati karaladığı’ haberi yalan çıktı.

Zaman Gazetesi olayları çarpıtmaya devam ediyor. Gazetenin, “Burası Cemaat evi mi” başlığı ile verdiği, ‘AK Parti Çankaya İlçe Teşkilatı’nın Cemaat evlerini tespit ettiği ve ev ev dolaşarak Cemaati karaladığı’ haberi parti tarafından yalanlandı. Akit’e konuşan AK Parti Çankaya İlçe Başkan Yardımcısı Coşkun Aşkun, gazetenin iddiasının tamamen uydurma olduğunu belirterek, “İddia edildiği gibi cemaat evlerini araştırmıyoruz. İki yıldır ilçemizdeki bütün evleri gezip sohbet ediyoruz. Antetli formlarımızın olduğu doğrudur ancak bunları ziyaret ettiğimiz kişilerin isteği doğrultusunda partimize üye yapmak için doldurtuyoruz. Bunun dışında kimse bu formları doldurmuyor” diye konuştu.

“Biz bütün evleri geziyoruz"

Gazetenin ortaya attığı, ‘Cemaat evlerinin tespit edilip kişilerin fişlendiği’ iddialarının gerçekle hiçbir ilgisi olmadığını aktaran Aşkun, “Teşkilattaki arkadaşlarımız, ilçedeki 125 mahallede bulunan binlerce evi dolaşıyor. Biz evin içinde kimin olup olmadığını bilmeden tek tek kapısını çalıp, Başbakanımızın selamını söyleyip ziyaret ediyoruz. Bu tamamıyla partimizin daha iyi hizmet vermesi için yapılan bir çalışmadır. Sadece parti çalışmaları için değil, cenaze ve düğün evlerine de gidiyoruz” diye konuştu.

“Formları üye olmak isteyenler daha”

Yine gazetenin ileri sürdüğü, ‘Gezilen evler arasında cemaat evi olursa form doldurtuyorlar ve cemaati kötülüyorlar’ şeklindeki ifadelerin çok yakışıksız ve gerçekdışı olduğunu vurgulayan Aşkun, “Elimizde antetli formlar olduğu doğru. Ama bunları herkese doldurtmuyoruz ki. Ziyaret ettiğimiz kişilerin isteği doğrultusunda partimize üye yapmak için doldurtuyoruz. Bunun dışında kimse bu formları doldurmuyor. Yalnız, partiye üye olmak isteyenler dolduruyor. Bu formları, sanki herkese doldurtuyoruz ve onları fişliyoruz gibi vermeleri bizi çok üzdü. Madem böyle bir şey iddia ediyorlar o zaman evlerine gelen arkadaşlarımızın isimlerini versinler. Haberde neden isim yok. Bu yaptıkları ülkeye zarar veriyor. Bizim çalışmalarımızı baltalamak için karalamaya yönelik yalan haberler yapıyorlar” açıklamalarında bulundu.

 

YENİAKİT

Herkesi Kendileri Gibi Zannediyorlar
 // Yahya RAMİ
Yıllarca Zaman gazetesinin ve diğer "cemaat" matbuatının gelişmesi için fedakarlık yapan bizler bu gayretlerimizin İsrailin ve Amerikanın çıkarlarına destek uğruna heba edilmesini içimize sindiremiyoruz. Her falsolu hareketlerini türlü tevillerle hayra yoruyorduk. Ancak "cemaat"in bu son yaptıklarının hiç bir tevilini yapamıyoruz. Yine de Allaha şükrediyoruz uyanmak için daha da geç olabilirdi. ...
13 Ocak 2014 Pazartesi 11:18
tebrik
 // ahmet taş
siz ne kadar da doğru haberler yapıyorsunuz kanal a haber. tebrik ediyorum sizi!.....
12 Ocak 2014 Pazar 21:32
17:55
 // Taner
Ne yazarlarsa yazsınlar inanmıyoruz çünkü başbakan iki yüzlü deyil bunları yapacak adam deyil.kimsenin kimseyi karalamasına gerek yok çünkü her şey çok açık haber kanallarında bir dizi seyreder gibi gerçekleri izliyoruz ve kahroluyoruz....
12 Ocak 2014 17:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler