YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman yazarından skandal sözler: Cenab-ı Allah...
Zaman yazarı Ali Ünal CHP ile Gülen grubu arasındaki ittifakı anlatırken skandal ifadeler kullandı...
Zaman yazarından skandal sözler: Cenab-ı Allah...
14 Nisan 2014 / 20:11 Güncelleme: 14 Nisan 2014 / 20:19

Zaman yazarı Ali Ünal, Gülen grubunun CHP’ye verdiği desteği itiraf ederken skandal ifadeler kullandı. Ünal: Cenab-ı Allah (c.c.), bu defa sol tabana, Hizmet Hareketi’nin insanları kesinlikle siyaset temelinde değerlendirmediğini gösterdi”

Seçimler öncesinde CHP’yi desteklediğini inkar eden Gülen grubu, sola verdiği desteği itiraf etti. Paralel yapının yayın organı Zaman’ın yazarı Ali Ünal, bugünkü “Hizmet için hep zafer” başlıklı yazısında skandal ifadelerle bu işbirliğini itiraf etti.

Ünal, Gülen grubunun bugüne kadar çıkarları doğrultusunda hareket ederek bir dönem Özal’ı bir dönem Erdoğan’ı desteklediğini ifade ederek sola olan mesafelerinin bugün kalktığını belirtti.

"Cenab-ı Allah bu defa Sol'a gösterdi”

Yaptıkları tercihleri dini kılıfa da uydurmaya çabalayan Ünal, skandal ifadeler kullanarak “Cenab-ı Allah (c.c.), bu defa sol tabana, Hizmet Hareketi’nin insanları kesinlikle siyaset temelinde değerlendirmediğini gösterdi” dedi.

Kur'an'ı alet etti

Ünal, çözülmeye başlayan yapının dağılmasını engellemek için ayetlere de başvurarak Bakara Suresi’nin 216. ayetini paylaştı: “Olur ki, siz bir şeyden hoşlanmazsınız da o şey hakkınızda hayırlıdır; bir şeyi seversiniz ama, o şey ise hakkınızda şerlidir. Allah bilir, siz bilmezsiniz.”

13:44
 // sag goster sol vur
Tek parti doneminde oldurulen alimler bu gun canlanip karsina ciksa ne cevap vercen.Peygamberimiz s.a.v dediki mumin bir delikten iki kez sokulmaz yani iki defa ayni yanilgiya dusmez...
15 Nisan 2014 13:44
Saman
 // Daima Hizmet Daima Millet
Ya bunlar iyiden iyiye zırvaladılar Kim okuyo bu SAMAN gazetesini acaba şeytanından bulsunlar geri zekalı dangalaklar.....
15 Nisan 2014 Salı 03:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler