YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman yazarından çarpıcı açıklamalar!
Zaman yazarından çarpıcı açıklamalar!
03 Ocak 2014 21:00
Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce Twitter'dan çok tartışılacak açıklamalarda bulundu.

Fethullah Gülen'e en yakın isim olarak bilinen Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, Twitter'da çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Gülerce, ''Herkes, Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar, bu topraklarda Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara ve savrulmalara hazır olsun'' diye yazdı.

Gülerce, Twitter'da şunları yazdı:

Demokrasimiz, milletimiz ve devletimiz bu badireden güçlenerek çıkar. Ancak herkes, Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar, bu topraklarda Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara ve savrulmalara hazır olsun..Sadece sabredenlerin, sağduyu ile hareket edenlerin, üslup güzelliğini koruyanların ve duruşunu bozmayanlarin kazanacağı fırtınaya giriyoruz. Bu fırtınada dostlar kaybedilecek, çürükler ayıklanacak, vefasızlar ortalığa saçılacak. Herkes yerini bulacak. Sonunda Türkiye kazanacak. Fırtınanın habercisi ben değilim, Sayın Mehmet Ali Şahin ve Sayın Burhan Kuzu. Operasyon yapılacağını 6 ay önceden bilen yazarlara dikkat..

husjpg_h280.jpg

 

22:08
 // M.N.A.
Evet herşey ortaya çıkacak sizin şebekeniz çökecek ülkemizde bir tek çürük sizin şebekeniz dir siz kaç milyar dolar topladiniz bu paranın makbuzu varmi siz firavundan daha hainsiniz dizden bu ülkeye sadece zarar gelir size kanan saf ve temiz müslümanlar a aciyoruz onların geleceğini mahvettiniz inşallah gözlerini açarlar...
03 Ocak 2014 22:08
21:52
 // KANGREN
Kangren varsa, operasyon şart. Ya herru, ya merru. Sonuna kadar, hain ve münafıklarla, mücadele edilecektir. Millete ve devletine meydan okuyanlar, boyunun ölçüsünü alacaktır. Burası Mısır değil, Türkiye'dir....
03 Ocak 2014 21:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler