YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman Gazetesi'nin önünde protesto
Zaman Gazetesi'nin önünde protesto
22 Aralık 2013 19:49
Bir grup vatandaş, Zaman gazetesinin duvarına astıkları pankartla Fethullah Gülen'e "Müslümanlar ezilirken neden sessiz kaldın?" diye sordu.

Bir grup vatandaş, Zaman gazetesinin duvarına astıkları pankartla Fethullah Gülen'e "Müslümanlar ezilirken neden sessiz kaldın?" diye sordu.

Zaman gazetesinin Yenibosna'daki binası önünde toplanan bir grup, üzerinde Fethullah Gülen'in fotoğraflarının ve "Dershaneler kapanıyor beddua, İslam dünyasına katliam yapılırken sessiz" yazılarının bulunduğu pankart açtı.

Burada bir süre "Dik dur eğilme, bu millet seninle", "Hainlik yapmayın, Başbakanı satmayın" ve "Hepimiz Tayyip'in askerleriyiz" sloganları atan gruptan bir kişi, gazete binasının bahçesine yazarkasa fırlattı.

Grup adına açıklama yapan Murat Balıbey, 28 Şubat döneminde çalıştığı gazetenin kapatıldığını ve işsiz kaldığını söyledi.

Her defasında Fethullah Gülen cemaatini savunduklarını aktaran Balıbey, "Cemaatin, 11 yıllık AK Parti iktidarı döneminde her istediğini almasına rağmen Fethullah Gülen'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a beddua ettiğini" savundu.

Bunu şiddetle kınadıklarını dile getiren Balıbey, "Ey Fethullah Gülen, beddua etmeyi biliyordun da neden İslam kanı akarken beddua etmeyi bilmiyordun? Müslümanlar ezilirken neden sessiz kaldın? Haksızlıklar karşısında susanın dilsiz şeytan olduğu şimdi mi aklına geldi? 5 günden beri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yayınını yapan Zaman gazetesini, STV'yi ve Gülen'i kınıyorum" diye konuştu.

Grup, konuşma sonrası pankartı gazete binasının bahçe duvarına astı.

 

AA

21:16
 // ALACAĞIN OLSUN HOCA
Senin bu bedduan yüzünden, tüm banko maçlarım yatıp, sürprizler tuttu. İnşallah, senin de kuponların yatar, hüngür hüngür ağlarsın. İnnnşallah!!!...
22 Aralık 2013 21:16
20:53
 // Ramiz Dayı
Fethullah Gülen,28 Şubat sürecinde,kararlarıyla bir sürü insanın işinden olmasına sebep olan MGK ile ilgili "yanlış karar alırlarsa bir, doğru kararlarda iki sevap alırlar" demiş,Mavi Marmara hadisesi'nde uluslararası sularda katliam yapan İsrail'den yana tavır almış, Mısır'da darbecilere karşı kınayıcı bir açıklamayı çok görmüştür.İlginçtir ki, zalimlere karşı gıkı çıkmayan Hocaefendi,müslümanlara karşı en ağır bedduaları reva görebiliyor.Dünyada,din kardeşine lanetler okuyan kaç cemaat lideri var acaba?...
22 Aralık 2013 20:53
20:39
 // HER ŞER'DE BİR HAYIR
Böylesi iyi oldu. Kim münafık, kim hain anlamış olduk. Bu beddua eden şahsın, Hüsnü Mübarek, Sisi, Esed ve İsrail liderlerine bırakın bedduayı, muhallif bir sözünü bile duymadım. Mavi Marmara'da şehitlerimizi savunacakken, tam aksine; ''hata ettiler, İsrail makamlarından izin almalıydılar'' minvalinden, sözler sarf etmiş bir kişidir. Allah bunların şerrinden, inananları korusun....
22 Aralık 2013 20:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler