YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman Gazetesi'nde bir istifa daha!
Zaman Gazetesi'nin cuma ekinde 'Sonradan Gurme' ismiyle yemek yazarlığı da Yapan Aksiyon Dergisi'nin Deneyimli muhabiri H. Salih Zengin kurumdan istifa ettiğini açıkladı.
Zaman Gazetesi'nde bir istifa daha!
10 Şubat 2014 / 18:35 Güncelleme: 10 Şubat 2014 / 23:10

Zaman Gazetesi haftasonu eklerinde uzun yıllar ses Getiren bir çok renkli esprili röportajlara imza atan H. Salih Zengin, bir süredir Kuruma bağlı Aksiyon Dergisi'nde de yazıyordu. Gazetenin Cuma ekinde Sonradan Gurme adıyla Gurme yazarlığı yapan Zengin, kurumla ilgili bütün ilişkisini kopardığını twitter üzerindeki hesabından duyurdu.

Son dönemde yaşanan olaylarda sosyal medyada suskunluğunu koruyan, Fethullah Gülen Cemaatine yakınlığıyla bilinen Burç FM'de her sabah sunduğu Beyin Jimnastiği isimli yarışma programını da bıraktığını açıkladı.

Salih Zengin "NEDEN ayrıldınız?" sorularına da cevap vermemeyi Tercih etti.

salih(2).jpg

12:56
 // Zaman
Zaman kimin ak kimin kara olduğunu gösterecek.tarafsız alanda olanlar icin bekleyip göreceğiz.ama peşin hüküm verenleri de anlamıyorum ya bu işlerin arkasında 3.bir statükocu (yada -lar) varsa o zaman kimin tarafını destekleyecek ve kime inanacaksınız.herkesimin kafasında ayrı bir soru işareti var bunlar elbet cevabını bulacak ama zamanla samanı ayırt etmek lazım......
11 Şubat 2014 12:56
11:33
 // Ademoglu
Allah insana dogruyu yanlışı ayırt edecek akıl vermiş.bu kardeşimizi almış oldugu karardan dolayı teprik ediyorum....
11 Şubat 2014 11:33
siyasetin şerri
 // yilmazagunlu@hotmail.com
Hiç bir şey zoruma gitmiyor da yıllardır tepeden tırnağa biz siyasetin ve şeytanın şerrinden Allaha sığınırız yalan ve dolanı ile nasıl Din ile aldatılmışız........O' NA YANIYORUM ...VESSELAM
...
11 Şubat 2014 Salı 10:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler