YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman Gazetesi muhabiri vefat etti!
Zaman Gazetesi muhabiri vefat etti!
08 Kasım 2013 16:28
Zaman Gazetesi'nin deneyimli spor muhabiri Gazeteci-Yazar Hacı Hasdemir vefat etti. Hasdemir, omirilik kanseri sebebiyle bir süredir hastanede tedavi görüyordu.

Durumu ağırlaşınca geçtiğimiz hafta başında Samatya Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Hacı Hasdemir, ziyaretine gelen meslektaşlarına, yaşama sevincinden hiçbirşey kaybetmediğini, en büyük arzusunun ise bir gün tekrar gazeteye gelmek olduğunu ifade etmişti.

Hacı Hasdemir, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın futbolculuk yıllarını anlatan ''Aman Babam Görmesin'' kitabının yanısıra, ''İstanbul’un 100 Sporcusu'', 2002 Dünya Kupası'nda A Milli Takım'da forma giyen oyuncuların hayatının anlatıldığı "Yıldızların Dünyası" ve ''İstanbul’un 100 Spor Kulübü'' isimli eserleriyle de tanınıyordu.

1973 yılında Yozgat'ta dünyaya gelen Hacı Hasdemir, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden 1994 yılında mezun oldu. Meslek hayatına 1995 yılında Samanyolu Televizyonu'nda başlayan Hasdemir, daha sonra Zaman Gazetesi Spor Servisi'nde mesleğine devam etti.

Hacı Hasdemir evli ve iki çocuk sahibiydi.

 

CİHAN

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler