YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman gazetesi Halk TV'ye reklam verdi
Cemaat ile ulusalcı medya arasındaki mesafe hızla kısalırken Zaman gazetesi Halk TV'ye reklam vermeye başladı.
Zaman gazetesi Halk TV'ye reklam verdi
15 Ekim 2014 / 21:04 Güncelleme: 15 Ekim 2014 / 21:33

17 Aralık'tan önce "satışlarımız 1 milyonu geçti" diyen Zaman gazetesinin tirajı, son zamanlarda gittikçe düşüyor. Geçen hafta yayınlanan tiraj raporunda kağıt üzerinde satış rakamının 800 bin oldugu görülen gazeteyi eskisi gibi apartman önlerinde, vapurda, metroda görmek mümkün değil.

Halk TV'de Zaman reklamı

İmaj yenilemek için yeni bir reklam kampanyası yapan Zaman, bu şekilde okuyucu sayısını artırmayı hedefliyor. Cemaatin yayın organı olarak bilinen gazete bu uğurda Gezi olayları sürecinde yıldızı parlayan Halk TV'ye reklam vermeye başladı.

halk-tv_7189.jpg

ENSONHABER

22:16
 // Rasim DUMAN
Bu ihanet cetesine "cemaat" demekten vazgecin artik lutfen. Cemaat kelimesinin cok guzel ve onemli manalari var, igdis edilmesine sebep olmayalim. Bu ihanet cetesinin yaptigi ve yapacagi hicbir seye sasirmiyorum artik. Bunlarin ahlak ve vicdan frenleri patlamis, kendilerini hicbir kiymet hukmu ile mukayyet gormuyorlar. Onlara tekfir isnad etmiyorum ama yaptiklari islerin kendilerini oraya goturmesi mukadder. Ama kendileri bu hususta pek futursuzlar; muhterem ve kahraman Cumhurbaskanimiza "firavun" imasinda bulunma kustahlik ve ahlaksizligini bile irtikap ettiler....
15 Ekim 2014 22:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler