YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yüzlerce taksiciden Binali Yıldırım konvoyu!
Atatürk Havalimanı’nda görev yapan taksiciler, Binali Yıldırım’ın AK Parti Genel Başkan Adayı olmasını 500 araçlık konvoyla kutladı.
Yüzlerce taksiciden Binali Yıldırım konvoyu!
19 Mayıs 2016 / 15:34 Güncelleme: 19 Mayıs 2016 / 15:38

Havalimanından yola çıkan taksiciler, tek şerit halinde AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na kadar tur attı.

AK Parti'nin yeni genel başkan ve başbakan adayı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım oldu. Açıklamanın ardından Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi kutlama etkinliği düzenledi. Atatürk Havalimanı’nda görevli 500 taksici, konvoy düzenledi. Atatürk Havalimanı’ndan yola çıkan taksiciler, tek şerit halinde AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na giderek kutlama yaptı. 

1-20160519153457.jpg

'700 ARAÇ VAR, 500'Ü KATILDI'

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can, Binali Yaldırım’ın Cumhuriyet tarihinin en çalışkan bakanı olduğunu söyledi. Binali Yıldırım’la ilgili haberi sevinçle karşıladıklarını aktaran Fahrettin Can, “Bugün Allah nasip ederse başbakan oldu. Buradaki de kendisinin hemşehrisi sayılır. Bundan duyduğumuz memnuniyet ve mutluluğu bir konvoy halinde taksici arkadaşlarımızın tamamı İstanbul AK Parti il binası önünden tur atıp geri döneceğiz.

ak partı olsun yeter
 // HAMIDO SEVDALISI RUZGAR İBO
bız oyumuzu tayyıp babaya verıyoz baba ne derse o tayyıp baba en dogrusunu bılır.allahına kurban olurum senın tayyıp baba buyuksun ınsallah hayırlı olur....
19 Mayıs 2016 Perşembe 16:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler