YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yüksekova'da vur Allah aşkına vur sesleri!
PKK'lı teröristlere yönelik operasyonların devam ettiği Hakkari Yüksekova'da güvenlik güçleri bölgede devriye gezerken, Ozan Erhan Çerkezoğlu'nun 'Vur Allah aşkına vur' adlı şarkısını dinledi.
Yüksekova'da vur Allah aşkına vur sesleri!
19 Nisan 2016 / 07:36 Güncelleme: 19 Nisan 2016 / 14:27

PKK'lıları teröristlerin temizlenmesi için başlatılan operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Polis Özel Harekat ile Jandarma Özel Harekat omuz omuza vererek teröristlere karşı mücadeleleri sürdürüyor.

Bölgede görev yapan güvenlik güçlerinden yeni videolar da sosyal medyaya düşüyor. Son olarak Yüksekova'da sokakta devriye atan kahramanlar yüksek sesle Ozan Ehan Çerkezoğlu'nun 'Vur Allah aşkına vur' adlı şarkısını dinledi.

TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Genelkurmay Başkanlığı bugün yaptığı açıklamada 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

TSK'dan yapılan açıklama şu şekilde:

Hakkari Yüksekova'da devam eden operasyonda; 4 PKK'lı etkisiz hale getirildi. 1 PKK'lının cesedi bulundu. 1 PKK'lı terörist teslim öldü. (Operasyonda, toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 183.) Yapılan aramada 1 Biksi makineli tüfeği, 1 adet Kaleşnikof piyade tüfeği, 1 tabanca, 1 telsiz, 430 Biksi mühimmatı ve 140 Kaleşnikof piyade tüfeği mühimmatı ele geçirildi.

 

HABERİYAKALA

FATIH ESKI KARDESE KATILIYORUM
 // OSMANLI
SAMIMI BIR SEKILDE ALLAHA SIGINMALIYIZ! ONDAN YARDIM VE DESTEK ISTEMELIYIZ. GÜNAHLARDAN UZAKLASIP EHLI SÜNNET VEL CEMAAT YOLUNDAN GITMELIYIZ. NAMAZI DOSDOGRU KILIP DIGER KULLUK VAZIFELERIMIZE DE DIKKAT ETMELIYIZ. ÖZELLIKLE BIR BIRIMIZLE UGRASMAMALIYIZ. GIYBET, KIBIR, DEDIKODU, KALB KIRMAK, YALAN, ZINA, KUMAR, ALKOL, UYUSTURUCU, ALLAHA SIRK KOSMAK, FAIZ, YALAN SAHITLIK, SIHIRCILIK, HAKSIZ YERE INSAN ÖLDÜRMEK, YETIM MALI YEMEK, IFTIRA ATMAK, GIBI BIR COK BÜYÜK GÜNAHLARDAN UZAK DURMALIYIZ. SAYGILAR...
19 Nisan 2016 Salı 14:43
 // Bitlisli yalnız kurt
Vur çelik kolların kopana kadar
Olanca aşkınla şiddetinle vur
Son düşman son kızıl ölene kadar
Olanca aşkınla kuvvetinle vur...
19 Nisan 2016 10:20
 // Fatih Eşki
Allahu Ekber Zafer İslamındır Zafer İnananalarındır Zafer Allah Yolunda Gidenlerindir Yeterki Göğüslerimizdeki İman Aşkı Eksik olmasın Allah Muhafaza Eğer İmanımız Zayıflarsa ki birçoğumuzun zayıfladığı için başımızdan musibetler eksik olmuyor eğer kendimize biraz çeki düzen verirsek Allahın İzni Ve Yardımıyla Başaramayacağımız iş Yok......
19 Nisan 2016 08:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler