YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yüksekova'da saldırı
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde bir eve silahlı saldırı düzenlendi. Park halindeki bir araca ise el bombası atıldı. Araca atılan el bombası yüzünden aracın ön camı kırıldı. Ancak bomba patlamadı. Saldırılarda ölen ya da yaralanan olmadı...
Yüksekova'da saldırı
15 Temmuz 2010 / 10:03 Güncelleme: 15 Temmuz 2010 / 11:13

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, bir eve silahlı saldırı düzenlendi, evin önündeki araca atılan el bombası ise patlamadı.

Yeni Mahalle'de, kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce İ.G'nin 3 katlı evine silahlı saldırı düzenlendi. Evin önünde park halindeki araca da el bombası atan bu kişiler olay yerinden uzaklaştı.

Saldırıda, evin bazı bölümlerine mermi isabet ederken, otomobile atılan ancak patlamayan el bombası nedeniyle de aracın ön camı kırıldı. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı.

Ev sahibi İ.G, saldırıda evine çok sayıda mermi isabet ettiğini, el bombasının ise şans eseri patlamadığını belirterek, ''Kimse ile aramızda bir sorun yok. Bu evde yaklaşık 30 kişi yaşıyor. Çocuklar büyük korku yaşadı. Kime ne yapmışız ki bunlar başımıza geliyor'' dedi.

Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri, olay yeri ve çevresinde çalışmalarını sürdürüyor. (A.A.)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler