YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yüksekova'da çatışma...
Hakkari Yüksekova'da yola mayın döşemek isteyen 2 terörist güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada etkisiz hale getirildi.
Yüksekova'da çatışma...
28 Ağustos 2011 / 11:12 Güncelleme: 28 Ağustos 2011 / 11:18

Hakkari Valisi Muammer Türker, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca yoluna mayın döşemek isteyen 2 örgüt üyesinini, çıkan çatışmada etkisiz hale getirildiğini söyledi.

Vali Türker, Dağlıca yolundaki bir menfezin altına mayın döşemek isteyen 2 teröristin güvenlik güçleri tarafından fark edildiğini ve karşılıklı çatışmanın yaşandığını belirterek, ''Çıkan çatışmada 2 terörist etkisiz hale getirildi. Bölgede arazi arama ve tarama işlemlerinin sürüyor'' dedi.

Bölgede ele geçirilen mayının ise imha edildiği öğrenildi.

AA

Kara para aklama yerleri
 // Işık
Doğu ve güneydoğuda hem kirli işlerden sağlanan paralar hem de vergisiz her türlü kazanç bankalar aracılığı ile aklanmaktadır. Buraların iyice araştırlması gerekir. Yine buralardan gelen yüklü paraların büyük şehirlerdeki belli semtlerdeki banka şubelerinde de değerlendirildiği, böylelikle dikkat çekilmeyeceği hedeflendiği de belli değil mi? İyice araştırılması gerekmez mi? Bu nasıl bir devlet Allah aşkına hiçbirşey yapmıyor.Demek ki işbirlikçiler hala...
28 Ağustos 2011 15:50
İlginç bir şey daha
 // Işık
Senelerdir doğu ve güneydoğuda aktif olan bu terör örgütü mensuplarının, finans merkezlerini, bankaları vediğer büyük işyerlerini soymaya kalkışmamaları da ilginç öyle değil mi? Bu gizli bir pazarlığı göstermiyor mu acaba? Hangi terör örgüt bölgesinde böylesi para kaynaklarına hiç dokunmaz? Bundan sonra yapacağı göstermelik faaliyetler ise bugüne kadarki gerçeği değiştiremez bu da diğer bir detay tabiki!!!...
28 Ağustos 2011 15:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler