YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yüksekdağ dün 'bayramınızın tadı kaçacak' demişti!
Van'da meydana gelen patlama, hendekçi Yüksekdağ'ın, "Bayramları zehir edenler çok iyi bilsinler ki onların da bayramlarının, düğünlerinin tadı tuzu kaçacak" sözlerini akıllara getirdi.
Yüksekdağ dün 'bayramınızın tadı kaçacak' demişti!
12 Eylül 2016 / 11:48 Güncelleme: 12 Eylül 2016 / 13:25

Her fırsatta sırtını terör örgütü PKK/PYD'ye dayadığını söylemekten çekinmeyen HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, dün beraberinde partililerle Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde geçen ay bir sokak düğününü hedef alan ve 56 kişinin yaşamını yitirdiği mahalleyi ziyaret etmiş ve burada özellikle 28 belediyeye kayyum atanması üzerine tehlikeli ifadelerde bulunmuştu.

"ONLARIN DA BAYRAMLARININ TADI TUZU KAÇACAK"

Yüksedağ, "Bu acıyı yaşatanlardan hesap sormaya söz verdik. Yitirdiğimiz bütün canlarımızın, barış ve demokrasi şehitlerinin ve burada aramızdan aldıkları canlarımızın, kardeşlerimizin hesabını mutlaka soracağız. 

Halkımıza ve bizlere düğünleri, bayramları zehir edenler çok iyi bilsinler ki onların da bayramlarının, düğünlerinin tadı tuzu kaçacak" diye konuştu.

AÇIKLAMANIN ÜZERİNDEN 24 SAAT GEÇMEDEN VAN'DA PATLAMA OLDU

Yüksekdağ'ın bu açıklamasının üzerinden henüz 24 saat geçmeden Van'da, AK Parti İl Başkanlığı ile Valilik arasındaki alanda patlama meydana geldi. 

TERÖRİST KARAYILAN DA DÜN TEHDİT ETMİŞTİ

PKK elebaşlarından Murat Karayılan, teröre destek veren belediyelere atanan kayyumları tehdit etti. Karayılan, kayyumların PKK tarafından hedef alınacağını söylemişti.


HABER7

saldiri.jpg

HAKKIN KILICI DUA İLE ORTAYA ÇIKAR
 // HOCA
Millet olarak biz bir şeyler yapalım!
Rahman ve rahim olan Alaha sığınarak yardım isteyelim Adalet zikri yapalım herkes bu zikri paylaşsın adaletin tecellisi Allahın ADL ismidir suçluyu cezalandıran Müntekim ismidir Ya ADL ismine boyun eğer rahmete ererler yada Müntekim ismine boyun eğdirilir boyun verirler!
Bu Beddua seansı değil hakkın kılıcıdır sadece zalime kalkar ona iner talep eden bu kılıcı ancak rahmanın izni ile tutabilir adl ismi ile kaldırabilir bu yüzden bunu başarana zarar vermez...
12 Eylül 2016 Pazartesi 23:49
 // Ömer
belediyelere kayyum atanması konusunda ;"geç alınmış karar" diyen cumhurbaşkanına rağmen bu teröriste karşı sessiz kalan c.savcılarına ne demeli? Bu ne idüğü belirsiz ŞafıLTi hırlıyor ise Hakediyoruz yahu....
12 Eylül 2016 20:25
Figen Yüksekdağ
 // Adıyaman'lı Akın
Bunun da inşallah birgün biryerini patlatırlar...
12 Eylül 2016 19:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler