YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yola çıkacaklar dikkat!
Yola çıkacaklar dikkat!
21 Ağustos 2011 08:59
Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, TEM Otoyolunun Gebze Köprülü Kavşağı-İzmit Doğu Kavşağı arasında asfaltlama çalışmaları nedeniyle 15 Kasıma kadar Güney taşıma yolunda pazartesi-salı-çarşamba-perşembe günleri 22.00-07.00, cuma günü 24.00-07.00, cumartesi günü ise 22.00-11.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılarak ulaşım D-100 yolundan gerçekleştirilecek.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Gerede kesimi Susuz Kavşağı-Kızılcahamam Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 24 Ağustosa kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanacak.

Anadolu Otoyolunun Akıncı Gişeleri ile Kızılcahamam Kavşağı kesiminin 26-31. kilometreleri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle 26 Ağustosa kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü verilecek.

Zonguldak-Ereğli yolunun 7-13. kilometreleri arasındaki heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım ağır tonajlı araçlar için Zonguldak-Devrek-Mengen, diğer araçlar için ise Üniversite Hastanesi güzergahından düzenleniyor.

Bolaman-Ordu yolunun 36. kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

İzmir-Turgutlu yolunun 39-44. kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Turgutlu-İzmir istikametinden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Havran-Balıkesir yolunun 22-24. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 25 Ağustosa kadar 14.00-17.00 saatleri arasında yol trafiğe kapalı olacak.

Havran-Balıkesir yolunun 51-53. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 26 Ağustosa kadar 14.00-17.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolunun 188-223. kilometreleri arasında bulunan Taşoluk, Ayran, Kızlaç ve Aslanlı Tünellerinin bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 15 Ekime kadar her iki yönde zaman zaman bazı şeritler trafiğe kapatılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Diyarbakır-Şanlıurfa yolunun 52-53. kilometreleri arasındaki Dicle Kent Bulvarı Kesişim Köprülü Altgeçit kavşak çalışmaları nedeniyle 31 Ağustosa kadar ulaşım alternatif güzergahtan sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 44-49. kilometreleri arasında yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 24 Ağustosa kadar ulaşım, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü düzenlenecek.

Bursa-Yalova yolunun 60-69. kilometreleri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle 25 Ağustosa kadar şerit daraltması uygulaması yapılacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 70-73. kilometreleri arasında köprü genleşme derzi çalışmaları nedeniyle 27 Ağustosa kadar sol taşıma yolu trafiğe kapatılarak, ulaşım sağ taşıma yolundan sağlanacak.

Bozüyük Çevre yolunun 9-10. kilometreleri arasındaki yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 29 Ağustosa kadar sağ taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım sol taşıma yolundan iki yönlü verilecek.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Akıncı Gişeleri Kesimi ile Kızılcahamam kesimi arasında köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle 23 Eylüle kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü düzenlenecek.

TEM Otoyolu Mahmutbey Batı Kavşağı ile Kınalı Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde 30 Aralık tarihine kadar 09.00-17.00 saatleri arasında depreme karşı güçlendirme çalışmaları yapılacağından; TEM Otoyolunun Mahbutbey Kavşağı-Anadolu Otoyolu Kavşağı arasında depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 31 Aralık tarihine kadar 09.00-17.00 saatleri arasında her iki yönde şerit daraltması yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Ankara Çevre Otoyolunun Eskişehir-Sincan Kavşağı kesimi arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Eskişehir-Sincan istikameti 05 Eylüle kadar trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanacak.

Anadolu Otoyolu Çamlıdere Kavşağı ile Gerede Kavşağı kesimi 70. kilometredeki Tatlak Köprüsündeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 13 Eylüle kadar Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü düzenlenecek.

Anadolu Otoyolunun Bolu Batı-Bolu Doğu Kavşağı Kesimi 2-7. kilometreleri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 29 Ağustosa kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü gerçekleştirilecek.

Ortaklar-Söke-Milas yolunda sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun Pınarcık Köyü Mevkii, Dibekdere Köyü Mevkii ve Milas Devlet Hastanesi mevkisindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü düzenlenecek.

Belören-Hadim yolunun 25-29. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik can ve mal güvenliğinin sağlanması ve çalışmaların daha hızlı yapılabilmesi amacıyla 15 Ekime kadar yol trafiğe kapatılacağından, alternatif olarak Bozkır-Üçpınar-Hadim güzergahı kullanılabilecek.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı ve Perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü gerçekleştirilecek.

Finike-Elmalı yolunun 48-50. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Artvin-Şavşat yolu üzerindeki baraj inşaatı nedeniyle yol trafiğe kapatılırken, ulaşım bekleyen araçlar için aralıklarla çift yönlü sağlanıyor.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılıyor.

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 35-44. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-18.00 saatleri arası trafiğe kapatılarak küçük tonajlı araçlar için trafik Taşkıran-Demirli-Köknar istikametindeki servis yolundan gerçekleştiriliyor.

Menemen-Manisa yolunun 4-15. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapalı tutuluyor.

Niksar-Reşadiye-Erzincan yolunun 49-52. kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07.00-12.00 ile 13.00-18.00 saatleri arasında ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü sağlanıyor.

Mekece-Bozüyük yolunun 23. kilometresinde yol yapım çalışmaları nedeniyle 11.00-16.00 saatleri arasında yol aralıklı olarak trafiğe kapatılıyor.

AA 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler