YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yine kesik bacak dehşeti
Çöp konteynerına atılan bacağa bir de not eklenmiş!..
Yine kesik bacak dehşeti
15 Nisan 2011 / 07:22 Güncelleme: 15 Nisan 2011 / 07:33

Ankara'da, bir evin önüne bırakılmış çöpün içinde dizden ve bilekten kesilmiş bacak bulundu.

Çöp temizliği için gece vardiyasına çıkan Çankaya Belediyesi'ne bağlı temizlik işçileri, Cebeci semti Düşkünler Sokağı'ndaki çöpleri temizlik aracına attıktan sonra Evren Sokağı'na geçti. İşçiler, Evren Sokağı 1 No'lu apartmanın önündeki çöpleri toplarken araçtan siyah bir poşet düştü. Poşeti tekrar almak istediklerinde yırtılan torbadaki bacak ortaya çıktı.

Şaşkına dönen işçiler, 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri ise durumu polise bildirdi. Olay yerine Ankara Emniyeti Cinayet Şubesi polisleri geldi. Temizlik işçilerinin ön ifadesini alan polis, bacağın çıktığı çöpün alındığı Düşkünler Sokağı'nda, bacak üzerinde ve aracın içerisindeki diğer çöplerde inceleme yaptı. Bacak haricinde başka bir organa rastlanmadı. Temizlik elemanlarının olayın şokunu atlatamadıkları görüldü. Bacağın bulunduğu sokağın başına emniyet şeridi çekildi.

Bacak, detaylı inceleme için Adli Tıp Merkezi'ne, temizlik işçileri ise emniyete götürüldü. Atık toplama merkezine gönderilen çöp aracında inceleme yapılacağı öğrenildi.
Bacağa tutturulmuş halde olan ve üzerinde yazılar bulunan bir kağıt parçası dikkat çekti.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. (CHA)
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler