YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yılın son MGK'sı toplandı! Toplantıda bir ilk yaşandı
Milli Güvenlik Kurulu toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında başladı. MGK'ya 64. hükümetin bakanları ilk kez katılıyor.
Yılın son MGK'sı toplandı! Toplantıda bir ilk yaşandı
18 Aralık 2015 / 16:54 Güncelleme: 18 Aralık 2015 / 17:02

Yılın son Milli Güvenlik Kurulu toplantısında, bölgede yaşanan gelişmeler ve terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonlar ele alınacak.

Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde saat 14.35'te başladı. toplandı. Toplantı devam ediyor.

KABİNE ÜYELERİ İLK KEZ KATILIYOR

2015 yılının son Milli Güvenlik Kurulu'nda bir ilk yaşanıyor. MGK, 64. hükümette yer alan kabine üyeleriyle ilk kez gerçekleştirilmiş olacak.

MGK'DA NELER KONUŞULACAK?

Milli Güvenlik Kurulu’nda, bölgede yaşanan gelişmeler başta olmak üzere, Rusya ile yaşanan jet krizi, Rusya’nın Suriye’de ve Doğu Akdeniz’deki varlığı, yaşanabilecek senaryolar ve bu kapsamda atılacak adımlar, terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonlar ve paralel yapıyla mücadele kapsamlı bir şekilde ele alınacak.

 // sabır
Paralel hala en kritik kurumlarda organize şekilde adamlarını kritik noktalara legal görünümlü illegal olarak ilerletiyor paralelci olmayanlar ya eziyet ya istifaya ya da legal görünümlü illegal yerdeğiştirmelere maruz kalıyor milletin destek verdiği seçilmiş büyükler bunlara dur demedikçe zulum ve eziyet vücut bulacak . Paralel yapı Tez vakitte seçilen büyüklerimizce tek elden durdurulmalıdır. Umudumuz Seçtiğimiz Cumhurbaşkanımızın ve hükümetin bunları tamamen etkisiz hale getirmeleridir....
18 Aralık 2015 22:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler