YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yenikapı'da liderlerin çok konuşulan o fotoğrafının ayrıntıları ortaya çıktı
Yenikapı'da liderlerin bir arada sohbet ettiği o fotoğrafın ayrıntılarına ulaşıldı. Liderler aralarında ne konuştu? İşte ayrıntılar...
Yenikapı'da liderlerin çok konuşulan o fotoğrafının ayrıntıları ortaya çıktı
08 Ağustos 2016 / 18:03 Güncelleme: 08 Ağustos 2016 / 18:07

Yenikapı'da düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"nde çekilen fotoğrafın hikayesi ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sohbet ederken çekilen fotoğraf çok konuşulmuştu. 

Miting öncesi protokol için hazırlanan çadırda çekilden bu fotoğrafta liderler bir araya geldi.

Öncelikle, Cumhurbaşkanı Erdoğan, liderlere hal hatır sordu ve mitinge katılımlarından dolayı teşekkür etti. Erdoğan, mitinge katılımın yoğunluğuna dikkat çekti.

rs1-752.jpg

CHP kaynaklarına göre, Cumhurbaşkanı'nın ardından söz alan CHP lideri Kılıçdaroğlu, kitlesel katılımın yoğunluğundan dolayı memnuniyetini ifade etti. Kılıçdaroğlu miting alanına nasıl geldiğini anlatırken, "Biz bile miting alanına girerken zorluklar yaşadık" dedi. CHP lideri, Ankara'dan İstanbul'a nasıl geldiğini ve trafik sıkışıklığından söz etti.

Erdoğan, CHP liderinin ardından, MHP lideri Bahçeli'ye nasıl geldiğini sordu. Bahçeli de, kendisinin karayoluyla Ankara'dan İstanbul'a geldiğini ve karayoluyla tekrar Ankara'ya döneceğini söyledi.

 

HABERTÜRK

 // Mehmet
AKP Bedeniyle dik duruyor.MHP Yüreeğiyle dik duruyor CHP Alahiçin yanıbaşında duruyor EEEREE Halk tek yürek tek bilek olmuş! Osmanlı'nın torunlarıyız biz. Demekki bu halk çok bilinçli ulus devlet olduğumuzu dünyaya gösterdik .seçimlere kadar bu halk muhalefet ten aynı birlik ve beraberliği görmek istiyor . Düşmanlarımızı çatlasın AMİN .......
09 Ağustos 2016 00:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler