YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeniden Meclis Başkanı seçilen Kahraman'dan ilk açıklama
TBMM Genel Kurulunda Meclis Başkanı seçilen İsmail Kahraman, "26. yasama dönemi siyasi tarihimizde müstesna bir yere sahip olacaktır" dedi.
Yeniden Meclis Başkanı seçilen Kahraman'dan ilk açıklama
20 Kasım 2017 / 16:58 Güncelleme: 20 Kasım 2017 / 17:19

TBMM Genel Kurulunda yapılan oylamada, AK Parti İstanbul  Milletvekili İsmail Kahraman 289 oy alarak yeniden Meclis Başkanı seçildi.

 

Kahraman'ın yaptığı konuşmadan satırbaşları şu şekilde:

"Değerli milletvekilleri sizleri ve necip milletimizi saygı ile selamlıyorum. 26. yasama döneminin 2. devresi için TBMM Başkanlığı'na tekrar seçerek şahsıma gösterdiğiniz teveccühe teşekkürümü sunuyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını saygı ile selamlıyorum. 26. yasama dönemi siyasi tarihimizde müstesna bir yere sahip olacaktır. FETÖ örgütünün kullanılması ile devletimiz yok edilmekle karşı karşıya geldi. Milletimizin kalbi Meclisimizin savaş uçakları ile bombalandı, helikopterlerle ateş altına alındı. Milletimiz parti farkı gözetmeksizin, milli birlikte ve kardeşlik ruhu ile meydanları doldurdu. "

 

 // Ömer
SmaiL ve müsrifLik... Durmak yok. MİLLETİN vergileri ile savurganlığa kaldığı yerden devam......
21 Kasım 2017 07:36
HIH
 // Yaşar
Ülkemize hertürlü kötülüğü yapan ve sonrada ülke dışına kaçan ve orada da kötülüklerine devam eden alçak milletvekillerine uzun süre hiç bir işlem yapmayan bir meclis başkanı benim için sadece bir hiçdir. bunun için yeniden seçilmiş çok da önemli değil hatta bir HIH da deme zamanıdır....
20 Kasım 2017 19:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler