YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeni odasını hiç beğenmedi
Yeni odasını hiç beğenmedi
11 Ocak 2014 12:20
Dubai gezisi nedeniyle hakkında HSYK tarafından inceleme başlatılan ve bu nedenle Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekilliği’ne atanan Zekeriya Öz, HSYK’nın kararına itiraz edeceğini belirtti.

 

Savcı Zekeriya Öz dün saat 15.30'da İstanbul Adalet Sarayı'ndan ayrılarak Bakırköy Adliyesi'ne gitti. Skandal savcı Öz çıkışta yaptığı açıklamada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında, görevini kötüye kullanmak suçlamasıyla suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İddialara göre Başbakan, Zekeriya Öz'ü kast ederek "Yılda 22 kez yurt dışına çıkan savcı mı olur" diye gazetecilere konuşmuştu. 2 yılda 18 kez yurt dışına çıktığı ispatlanan Öz ise Başbakan'ı istifaya çağırmıştı.

Yeni odasını hiç beğenmedi

Yeni görev yeri olan Bakırköy Adliyesi'ne gelen Zekeriya Öz, kendisi için hazırlanan odaya göz attıktan sonra adliyeden ayrıldı. 4. kattaki yeni 450 no'lu oda boyanıp Öz için hazırlanırken, savcnın odayı küçük bulduğu öğrenildi.

 

TAKVİM

15:03
 // Rasim DUMAN
Yigidimize Dubai'dekilere benzer bir rezidans getirile ! Ve dahi, tiz oluna !...
11 Ocak 2014 15:03
Senin gibileri milletin vergisini yiyor HARAM OLSUN
 // Oruc
Herhalde Türkiye deki vergiler yetmedi Amerkia daki vergilerdende yedi, eh ne yaparsin isin icinde biraz haram para katacaksinki tadi cikacak yoksa Haramzadeler tek helal paradan tad almaz !...
11 Ocak 2014 Cumartesi 14:31
14:26
 // Oktopus
Münferit Oda sana cok bile,masa yeterdi!...
11 Ocak 2014 14:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler