YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeni müdür göreve başladı
Yeni müdür göreve başladı
06 Ocak 2011 11:45
Eskişehir'e atanan Emniyet Müdürü Naci Kuru, görevine başladı.

İl Emniyet Müdürlüğü binası girişinde polis tören mangasını selamlayan Kuru, İl Emniyet Müdür Yardımcıları tarafından karşılandı.

Makamında gazetecilerle bir araya gelen Kuru, yaklaşık 20 yıl önce görev yaptığı Eskişehir'den şark görevi için ayrıldığını hatırlattı. Yeniden Eskişehir'e gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Kuru, şöyle konuştu:

''Önümüzdeki dönemde vatandaşımızın huzuru için gerekli çalışmalarımızı yapacağız. Eskişehir önemli bir kent, ciddi bir öğrenci ve genç nüfusa sahip. Bu nedenle özellikle onların ve halkımızın güvenliği için gereken çalışmaları yapacağız. Bu çalışmaları yaparken vatandaşla iç içe olacağız. Onların taleplerini alacağız. Vatandaşların talepleri doğrultusunda, bireysel özgürlükleri kısıtlamadan güvenlik çıtasını yükseltmeye çalışacağız. İlin emniyet ve asayişiyle ilgili bir şeyler söylemek için henüz erken. Arkadaşlarımızla bu konuları görüşeceğiz. Alınması gereken önlemler ve çalışmalarımızı değerlendireceğiz.''

Kuru, halkın kentte 24 saat kendini güvende hissetmesinin son derece önemli olduğunu, bununla ilgili çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler