YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeni kurulacak partinin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener olacak
MHP'den ihraç isimlerle birlikte yeni kurulacak partide yer alacağını ve teşkilatların başında olacağını açıklayan Koray Aydın, 2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylarının Meral Akşener olacağını açıkladı
Yeni kurulacak partinin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener olacak
23 Ağustos 2017 / 11:49 Güncelleme: 23 Ağustos 2017 / 12:14

MHP'li muhalifler tarafından kurulacak yeni partide yer alacağını açıklayan ve MHP'den istifa eden Koray Aydın, katıldığı bir televizyon programında 2019 seçimlerinde Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı adayları olacağını söyledi.

"CUMHURBAŞKANI ADAYI MERAL AKŞENER OLACAK"

Türkiye'de sistem değişti. Cumhurbaşkanlığı seçimi de 2 turlu hale dönüştü. Dolayısıyla 2 turda yarışılacak. Ana muhalefet olduğunuzda 2. turda, 1. olanla yarışacak duruma gelmiş oluyorsunuz. Şu anda Cumhurbaşkanlığını elinde bulunduran AK Parti'nin belli bir gücü var. Biz daha henüz bir parti kurmadık, kuruyoruz. Bizim bu kurduğumuz partiyi aslında millet kuruyor. Bu partinin genel başkanlığı görevi Meral hanıma tevdi edilmiş durumda. Cumhurbaşkanlığı seçimi olarak, yaptığımız anketlerde Meral hanımın adaylığı durumunda ilk turda birinin seçimi görülmüyor. O zaman 2. turda Meral hanımın kalması halinde kesinlikle Cumhurbaşkanı seçilebileceğine yürekten inanıyorum. bu aslında halkın bir talebi.

 // Ömer
salih, o ayrı bir ahlaksızlık....
23 Ağustos 2017 18:11
deprem
 // salih
Ömer deprem toplanma alanı 470 den 70 e düşmüş...
23 Ağustos 2017 17:16
 // Ömer
"Depremden çok para kazanacağız.” diyen konteyner vurguncusu ve akşener ablası!.. Söz konusu Partiyi kim kurdurdu?...
23 Ağustos 2017 17:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler