YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yazıcıoğlu'yla ilgili şok iddia
Yazıcıoğlu'yla ilgili şok iddia
05 Kasım 2009 09:47
Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun can verdiği kazada şok eden yeni iddia. Böylesi ilk defa dillendirildi.

BBP eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin yaşamını yitirdiği helikopter kazasını araştıran TBMM Araştırma Komisyonu'na, dün ilginç bir iddia daha iletildi.

Komisyon dün sürpriz bir biçimde BBP'lilerin dinlenmesini istedikleri kaza kırım uzmanı pilot Volkan Sürmeli'yi ağırladı. Sürmeli, bir radar memurunun kendisine "helikopterin 6 derecelik sapma ile uçtuğunu" söylediğini belirterek, "Bu kadar tecrübeli bir pilot, 6 derecelik sapmayla uçmaz" dedi.

Sürmeli, bu nedenle helikopterin dışarıdan yönlendirilip yönlendirilmediğinin araştırılması gerektiğini söyledi. Komisyon Pazartesi günü Esenboğa Havalimanı'nda incelemelerde bulunacak.

İnternethaber

hiçte araştırmalar inandırıcı değil
 // mahmut
ben bile bu cahil kafamla helikopterin kazara düşmesine inanamıyorum.Çünki bazı kişiler helikopterin bir süreliğine pistten ayrıldığını söylüyor söylüyorlarda nereye gidip geldiği nerede yakıt ıkmali yaptığı belli değil biride şu saat ve dakikada buradaydı diyende yok bu pilot havadamı vakit geçirdi anlaşılır gibi değil bir anlayan varsa banada anlatsın.Olan oldu ama unutulacak bir insan değil ölenlere Allahtan rahmet diliyorum.Böyle insanlar çok ama çok az...
05 Kasım 2009 17:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler