YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yazgülü Aldoğan'dan skandal Filistin yazısı!
Soma faciasında şehit olan madencilerle adeta dalga geçen ifadeleriyle geçtiğimiz aylarda büyük tepki toplayan Yazgülü Aldoğan, bu defa da Filistin ile ilgili skandal bir yazıya imza attı.
Yazgülü Aldoğan'dan skandal Filistin yazısı!
20 Temmuz 2014 / 16:41 Güncelleme: 20 Temmuz 2014 / 16:47

"Gazzeliler, her gün füze atarak İsrail'in ayağına bastı" dediği yazısında İsrail'in katliamlarını meşrulaştıran Posta gazetesi yazarı Yazgülü Aldoğan, "İsrail boş boş bekleyip buna seyirci kalamazdı" diye yazdı.

İşte o skandal yazıdan ilgili bölümler:

(...) Gazzelileri bir bizim AKP hükümeti destekliyor, bir de Katar. Zaten her iki ülke de ateşkesin olmama nedenini bu ikilinin Gazzelileri dolduruşuna bağladı. Gazzeliler, sinek küçük ama rahatsız eder misali, savaş makinesi İsrail'in ayağına basmak için üç genci kaçırıp öldürdü, her gün de İsrail'e füze atıyor. İsrail'in buna seyirci kalmayacağını bilmiyorlar mıydı? İsrail Türkiye mi, "sabrımızı test etmeyin" deyip boş beklesin! (...)

sen yanlış anlamışsın bence
 // bir daha araştır da gel istersen
Kardeş sana ve herkese tavsiyem güvenilir kaynaklardan okuyun,araştırın.sen yanlış yerlerden haber izliyorsun galiba.gazzede insanlar ölüyor.şu anda İsrailde sivil kayıp var mı?olmasın da kimse kinin kurbanı olmasın....
21 Temmuz 2014 Pazartesi 00:32
filistin bu sefer kazanacak 2
 // ibrahim kıyakğlu
israilin bu kayıpları biraz daha artarsa ateşkes isteyen taraf bu sefer İsrail olacaktır hamas ta şartlarını ileri sürecektir tabi olarak izleyelim görelim... saygılarımla......
20 Temmuz 2014 Pazar 21:56
abdullh
 // a dullh
insan olma vasfi yitirilmemeli...
20 Temmuz 2014 17:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler