YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaralı pilot konuştu: 'Biz elimizden geleni yaptık'
Giresun'da düşen askeri helikopterin yaralı pilotu üsteğmen Yüksel Kandemir, kazayla ilgili "Biz elimizden geleni yaptık" ifadelerini kullandı.
Yaralı pilot konuştu: 'Biz elimizden geleni yaptık'
07 Temmuz 2016 / 19:17 Güncelleme: 07 Temmuz 2016 / 19:22

Bayramlaşma programı için kente gelen Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Giresun'un Alucra İlçesi yakınlarında askeri helikopterin düşmesi sonucu yaralanan ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi gören yardımcı pilot Üsteğmen Yüksel Kandemir'i ziyaret etti. 

Pilot Kandemir'in babası Aydoğan ve annesi Günay Kandemir ile bir süre sohbet eden Yılmaz, aileye geçmiş olsun dileklerini iletti. Yılmaz, daha sonra yoğun bakım ünitesine geçerek tedavisi devam eden Kandemir ile bir süre sohbet etti.

"ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK"

Yaralı pilota acil şifalar dileyen Bakan Yılmaz, "Bunlar, o büyük kazadan sonra hiçbir şey. 

Gözlerinden öpüyorum. Hastane personelimize de teşekkür ediyorum. Bizimkiler hep emrinde. Valimiz, komutanımız hepsi emrinde. 

Ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Başbakanımızın da selamı var, gözlerinden öpüyor. Allah'a emanet ol" dedi. Konuşma güçlüğü çeken yaralı pilot üsteğmen Kandemir ise, "Biz elimizden geleni yaptık" ifadelerini kullandı. 

Yaralı pilotun tedavisinin sürdüğü, durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

 

DHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler