YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaralı komiser yardımcısı şehit oldu
Batman'da teröristlerin saldırısında yaralanan komiser yardımcısı Adem İlkkılınç, şehit oldu.
Yaralı komiser yardımcısı şehit oldu
28 Eylül 2011 / 21:55 Güncelleme: 29 Eylül 2011 / 07:33

Batman'da teröristlerin saldırısında yaralanan ve beyin ölümü gerçekleşen komiser yardımcısı Adem İlkkılınç, ambulans helikopterle getirildiği memleketi Kayseri'de şehit oldu.

Önceki gece PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı özel hastanede beyin ölümü gerçekleşen komiser yardımcısı Adem İlkkılınç, ambulans helikopterle sevk edildiği Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesinde tedavi altına alınmıştı.

İlkkılıç, hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Hastane Başhekimi Prof. Dr. Kudret Doğru, yaptığı açıklamada, Adem İlkkılıç'ın kalbinin, hastanelerine geldikten yaklaşık 50 dakika sonra durduğunu ve tüm müdahalelere rağmen tekrar çalıştırılamadığını belirterek, ''Geldiğinde beyin ölümü gercekleşmişti. Kalbi de durunca geri döndüremedik. Maalesef komiser yardımcımız şehit oldu. Ailesinin ve Türk milletinin başı sağolsun. Allah rahmet eylesin'' dedi.

Yavuz Selim Mahallesi Aydınkonak Kavşağı'nda teröristlerce düzenlenen silahlı saldırıda, 3 polis yaralanmış, 8 aylık hamile bir kadın ile 4 yaşındaki kızı ölmüş, eşi ve diğer kızı yaralanmıştı. Hamile kadının karnından sezaryenle alınan bebek de tüm çabalara rağmen yaşamını yitirmişti. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler