YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaralanan asker şehit oldu
Yaralanan asker şehit oldu
02 Nisan 2011 09:30
Osmaniye'nin Hasanbeyli ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada yaralanan Jandarma Er Zeynel Kapucu (21) şehit oldu.

Hasanbeyli ilçesine bağlı Kaypak köyü yakınlarında, güvenlik güçlerinin geçişi sırasına yola döşenen mayının patlatılması sonucu çıkan çatışmada ağır yaralanan Zeynel Kapucu kaldırıldığı Osmaniye Devlet Hastanesindeki müdahalelere rağmen sabaha karşı hayatını kaybetti.

Şehit er Kapucu'nun cenazesinin, Osmaniye İl Jandarma Komutanlığında düzenlenecek törenin ardından ambulansla Adana'ya, oradan da uçakla Muğla'ya gönderileceği bildirildi.

Törene, İçişleri Bakanı Osman Güneş'in de katılacağı belirtildi.

Uzman Çavuş Abiter Çiçekçi ile erler Nihat Çağlar, Sunay İnanır, Yunus Uyuktaş ve Aykut Akpınar'ın Osmaniye Devlet Hastanesindeki tedavileri sürüyor.

ne desekte,doğru olsa???
 // ibrahim çelikoğlu
Derin devlet eskisi gibi hiç gücünden kaybetmaden devam ediyor.Çalıyor ve sonra deneme yaptım diyor.Namuslu insan ne yapar?Malını korumak için şehitlik yolunu seçer,ya ölür veya öldürerek hakkını savunur.Ergenekon davalarının sürüp gittiği,derin devletin pskolojik taktik uyguluyoruz"planları.Milleti birbirine kırdırtmak sonrada marifet saymak.İşlediği suçu yasal sayan anayasa,cumhuriyet,demokrasi düşmanlarının varlığını çok iyi biliyoruz.İnsan aklına "ki...
02 Nisan 2011 14:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler