YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yanlış ateş: 2 köylü öldü
Hatay'ın Hassa ilçesinde güvenlik güçlerinin, kekik toplayan köylüleri terörist zannederek ateş açması sonucu 2 köylü öldü, 1 köylü yaralandı...
Yanlış ateş: 2 köylü öldü
28 Haziran 2010 / 14:47 Güncelleme: 28 Haziran 2010 / 14:49
Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hassa ilçesinin Dedemli köyü Şekerim Deresi mevkisinde terör örgütü üyelerine karşı konuşlanan güvenlik güçlerinin kekik toplayan köylüleri, terörist sanarak ateş açtığını söyledi.

Lekesiz, köylülerden Ali Dalmış ile Mustafa Fil'in olay yerinde öldüğünü, yaralanan Mehmet Sak'ın Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındığını belirterek, ''Olaylardan dolayı çok üzgünüz ve müteessiriz'' dedi.

Yaralı köylüyü hastanede ziyaret edeceklerini belirten Lekesiz, daha sonra da İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Vedat Çolak ve Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ile Hassa'ya gideceklerini belirtti. (A.A.)
BU İŞTE BİR BİT YENİĞİ VAR !
 // BATUHAN
Gece kekik toplanmayacağına göre bu iş gündüz olmuştur gündüz teröristmi değilmi nasıl olurda bilinmez hiç dürbünle izlemedinizmi ne yapıyorlar bunlar kimdir silahı varmı yokmu uyarı ateşi açınca tepkileri ne oldu ellerindeki ot toplama aletleriyle saldırmadıklarına göre rast gele çal kurşunu sonrada taziyeye git. Birileri teröristlere kaçakçı çoban diyor bırakıyor birileride ot toplayan köylüyü terörist diye yatırıyor hayret doğrusu şu işe bakınız !...
28 Haziran 2010 16:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler