YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yalova Belediyesi daha önce de mi ağaç kesti?
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdtisGüllüce, Yalova Belediyesi tarafından ağaç kesildiği iddialarıyla ilgili, "Belediyenin çok yerde böyle yaptığını iddia ediyorlar ama doğru mu bilmiyorum; incelenmesi lazım" dedi.
Yalova Belediyesi daha önce de mi ağaç kesti?
28 Kasım 2014 / 22:15 Güncelleme: 29 Kasım 2014 / 08:29

Çeşitli programlara katılmak üzere Rize’ye gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, şehir merkezinde restorasyonu tamamlanan Şeyh Camisi’nin açılışını yaptı. 

Güllüce, bir gazetecinin "Yalova Belediyesi tarafından kesilen ağaçlar gündeme geldi. Bu konuda bir çalışma başlatıldı mı" şeklindeki sorusunu şöyle yanıtladı:

"Rize’ye dün gece geldim. Pazartesi günü bakacağız. Dün gece yapılanları mı soruyorsunuz? Bu şekilde 10-15 tane aynı şekilde yapıldığı iddiası var. Yalova Belediyesin'in çok yerde böyle yaptığını iddia ediyorlar ama doğru mu bilmiyorum. Tam bilmiyorum, incelenmesi lazım"

8 ağaç için kaos yapanlar.. 

AK Parti Milletvekili Temel Coşkun da, 180 ağacın kesilmesini, “Gezi olaylarında 8 ağaç için ülkeyi kaos ortamına sürükleyenler bunlar değil miydi?” sözleri ile eleştirdi.

Coşkun, "Bizden bu konuda yardım isteselerdi biz araç konusunda AK Partili belediyelerden söküm aracı getirterek kendilerine yardımcı olurduk. Ağacın kesilmesine karşıyım. Bu memlekette birileri 8 ağaç yüzünden bir bardak suda fırtına kopardı" dedi. 

chm.jpg

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler