YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yalçın Akdoğan'dan seçim yorumu
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan:'Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor' dedi.
Yalçın Akdoğan'dan seçim yorumu
23 Ağustos 2015 / 21:02 Güncelleme: 23 Ağustos 2015 / 21:03

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Gördük ki bu son yaşananlarla Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor" dedi.

Eşi Aslıhan ve kızı Hatice Kübra ile Bilecik'in Pazaryeri ilçesine bağlı Dereköy'de yaşayan annesi Fatma ve Reşit Akdoğan'ı ziyaret eden Akdoğan, burada akrabalarıyla bir süre görüştü.

Akdoğan, ziyaret çıkışında, İlçe Kaymakamı İbrahim Özdel, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Üstün ve köylülerle sohbet etti.

Daha sonra AA muhabirine açıklama yapan Akdoğan, Dereköy'de akrabaları ve dostlarıyla bir araya geldiğini ifade etti.

Türkiye'nin sıkıntılı bir süreç yaşadığını dile getiren Akdoğan, şunları kaydetti: "Bir taraftan terörle etkin bir şekilde mücadele ediyor, diğer taraftan Türkiye bir seçime gidiyor. Bu süreçten Türkiye'nin güçlenerek çıkması lazım. Gördük ki bu son yaşananlarla Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor. Birçok konu, AK Parti'nin varlığına ve güçlü olmasına endekslenmiş görünüyor. Bizde bunun bilincinde olarak sorumlu bir şekilde inşallah seçim sürecinde başarılı olarak, büyük Türkiye yolunda 2023 hedefine doğru yürüyeceğiz."

bir örgüt ancak
 // mustafa
pkk 2 yıl önce çok zayıfladı bu doğru. ama bitmez. bitirtmezler. eğer operasyonlar devam etseydi o zaman gene bitmezdi. çünkü o üst akıl denen melanet ona verdiği görevi devam ettirirdi. daeş militanlarını topladığı gibi pkk ya militan toplar. az insanla çok eylem yaptırırlar, para silah güç sağlarlar, devrimci gençlere sadece devirmeyi anlatırlar. gene bitirtmezler. asala örgütü misyonunu tamamladığı için bitirilmiştir. yoksa onu bile az da olsa canlı tutarlardı....
24 Ağustos 2015 Pazartesi 09:10
hep devlete kızıyoruz da
 // mustafa
çözüm sürecinin suistimal edilmesinde sadece akp, sorumlu değildir. yargı karşısına çıkarılan kaç suçlu(bir sürü dosyası olmasına rağmen) tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır. askeri kışkırtıcı eylemlerin sorumluları yargı karşısında hep salındı.
zaten suç olan işlerde doğru düzgün içeri alınan yok.
ha bir de istihbaratı sümen altı edenler de ortaya çıktı. biraz da bunlar araştırılsın bakalım...
Çözüm isteniyordu ancak birileri zaten çözümsüzlük için uğraşıyordu....
24 Ağustos 2015 Pazartesi 09:04
iyi de
 // mustafa
akp elbette güçlü olmak zorunda, insanların bir kısmı akp ye inandıkları için değil çıkar amaçlı yaklaşıyorlar hatta partinin içine bile sızmış olabileceğini söyleyenler var. bunların temizlenmesi lazım....
24 Ağustos 2015 Pazartesi 06:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler