YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yakalanmaya 'Varım' dedi
Yakalanmaya 'Varım' dedi
Yakalanmaya 'Varım' dedi
31 Mayıs 2008 / 08:28 Güncelleme: 31 Mayıs 2008 / 00:00

Kokain baronu Ubeydullah Çelik, 'Var mısın Yok musun' yarışmasına katılmak isteyince yakayı ele verdi. Jandarma'nın teknik takibinde olan Çelik, programa katılmak için doldurduğu başvuru formundaki adresinde kıskıvrak yakalandı


Çiftlik evinde gözaltına alınan Çelik'in bir gece önceki kokain partisinin etkisinde kurtulamadığı gözlendi. Murat kod adlı kokain baronu Ubeydullah Çelik'in gözaltında iken kameralara gülümsediği ve rahat tavırları dikkat çekti.


İstanbul'da kokain piyasasının büyük bir bölümünün kontrol altında tuttuğu iddia edilen Ubeydullah Ç. isimli uyuşturucu baronunu, televizyon yarışmasına katılma sevdasının yakalattığı ortaya çıktı.


Uzun süre kimliğini ve nerede olduğunu saklamayı başaran kokain baronu Ubeydullah Ç., yarışma programına göndermek istediği başvuru formu ve irtibat adreslerinin ele geçirilmesi sonucunda başlatılan operasyonda yakayı ele verdi.


DİZİ OYUNCULARI DA GÖZALTINDA


Uzun süredir Jandarma'nın teknik takibinde olan ve telefonları dinlenen ancak kendisiyle ilgili hiçbir bilgiye ulaşılamayan Ubeydullah Ç.'nin bir televizyondaki yarışma programına göndermek istediği başvuru formu sayesinde yakalandığı ortaya çıktı.


“Var mısın, Yok musun? “ yarışmasına katılmak isteyen baron Ubeydullah Ç.'nin, başvuru formu göndermek için yaptığı telefon görüşmelerini dinleyen jandarma kargonun gönderilmesi için verilen iletişim adreslerini ele geçirdi. Jandarma, adresten yola çıkarak Ubeydullah Ç.'yi yakaladı. Çelik'in dikkat çekmemek için anlaştığı 2 ticari taksi sürücüsü de suçüstü yakalandı.


Operasyonda ayrıca 1 adet Glock marka tabanca, 2 adet şarjör, 22 adet tabanca fişeği , taş kokain, esrar, 22 adet cep telefonu,21 adet sim kartı, 6 bin 900 YTL ele geçirildi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler