YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Veli, öğretmeni bıçakladı
Veli, öğretmeni bıçakladı
27 Ekim 2009 20:03
Derse giren veli, öğrencilerin gözü önünde öğretmeni bıçakladı.

Esenyurt Yunus Akdaş İlköğretim Okulu'nda bir öğretmen, sınıfta öğrencilerinin gözü önünde bir öğrencinin ağabeyi tarafından darp edildikten sonra bıçaklandı. Kardeşini dövdüğü gerekçesiyle onlarca öğrencinin gözü önünde öğretmeni bıçaklayan Ramazan C., polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Esenyurt Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu'nda sabah saatlerinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti: Okulda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olan Eyüp Dağhan (35) tarafından dövüldüğünü iddia eden Hasan C. (16) durumu ağabeyleri Ramazan ve İlhan C.'ye anlattı. Bunun üzerine sabah okula kardeşleri Hasan C. ile birlikte gelen Ramazan ve İlhan C., sınıfta öğrencilerin gözü önünde öğretmen Eyüp Dağhan'ı önce darp etti.

İki kardeş, öğretmen Dağhan'ı daha sonra karın boşluğundan bıçakladı. Yaralı öğretmen olay yerine gelen ambulansla Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olaydan sonra kaçan Ramazan C. suç aleti ekmek bıçağıyla birlikte Avcılar Önleyici Hizmetler Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Okul yetkilileri ise, "Birkaç gün önce öğretmen arkadaşımız okul nöbetçisiyken dışarıdaki bir kavgaya müdahale ediyor. Bu sırada okulla problemi olan öğrencimiz Hasan C.'ye kavga ettiği için bağırıyor. Burada dövme olayı yok." diye konuştular.

Bu arada okul önüne gelen bir veli, bıçaklanma olayının yaşandığı sırada kızının sınıfta olduğunu ve olaydan dolayı çok korktuğunu söyledi.

Kızının erkenden eve gelip ağladığını korku içinde olayı kendilerine anlattığını aktaran veli, "Okulda ne olduğunu öğrenmek için buraya geldim. Sınıfa girip çocukların gözü önünde öğretmeni bıçaklamışlar." dedi.

Esenyurt Polis Merkezi'nde ifadesi alınan Ramazan C., "Kardeşimi dövmüştü. Öğrenince çılgına döndüm. Bıçaklama olayını ben yaptım" dediği öğrenildi. Ramazan C. İşlemlerinin tamamlanmasının ardından Büyükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi.

Polis ekipleri, olaya karıştıktan sonra firar eden İlhan C.'nin yakalanması çalışmalarını sürdürüyor.

HABERİN VİDEOSU

yUH oLSUN
 // öĞRETMEN
İki çocuğuna sahip olmayan kişiler çocuklarını okula gönderiyor.Çocuklarıda kendileri gibi olduğu için okulda adam olacaklarına ... yapmaya devam ediyor. Öğretmenlerde çocuklarına mühale edimce öğretmen kötü oluyor. Bu mesleğim bir şerefi ve haysıyeti vardır.Bunu anlamayan velilere yazılkar olsun eğer çocuğunuza sahip olamıyorsanız dağa gönderin ayılar onları adam eder.EĞİTİM YUVALARI İNSAN YETİŞTİRMEK İÇİNDİR: AYILARI EĞİTME YERİ HAYVANAT BAH...
27 Ekim 2009 22:25
şerrrefsiz
 // ali veli
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
27 Ekim 2009 18:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler