YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Validen ilk açıklama
Hakkari-Çukurca'da neydana gelen 2 patlmaayla ilgili ilk resmi açıklama Hakari valisi Muammer Türker'den geldi...
Validen ilk açıklama
17 Ağustos 2011 / 11:39 Güncelleme: 17 Ağustos 2011 / 12:24

Hakkari Valisi Muammer Türker, Hakkari-Çukurca karayolunu 15. kilometresinde 2 ayrı patlama meydana geldiğini ve bölgede operasyonların sürdüğünü bildirdi.

Hakkari Valiliği'nden yapılan açıklamada, ''Hakkari-Çukurca karayolunun 12. kilometresinde askeri konvoyun geçişi sırasında, PKK terör örgütü mensuplarınca yola döşenen 4 ayrı patlayıcının infilak etmesi neticesinde, 7 asker şehit olmuş 11 asker yaralanmıştır'' denildi.

SAVUNMA BAKANI ŞEHİT SAYISINI 8 OLARAK AÇIKLADI...

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, ''Onlar hayalle uğraşıyorlar. Terörle Türkiye Cumhuriyeti'nden alabilecekleri hiçbir şey yoktur. Türkiye Cumhuriyeti herkesin düşünemediği kadar bölgesinde lider, her bakımdan, hem ekonomik bakımdan, hem askeri bakımından. Peki bunlar ne yapacaklar  Bunlar sadece bizim sabrımızı taşırmaya çalışıyorlar. İstiyorlar ki kendileri hukuk tanımazlar, kural tanımazlar, bizim de kendilerine benzememizi istiyorlar. İşte devletle çete arasındaki fark budur. Biz hukuk ve demokrasi içerisinde bunları alt edeceğiz. Alt ettiğimizi de herkes görecek inşallah'' dedi.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, ''Peki yaptıkları nedir  Zulümdür, tehdittir, terördür. Ama bunlar misliyle karşılığını bulacaktır'' dedi. (AA)

itler
 // ismail ersoy
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
17 Ağustos 2011 12:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler