YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vali Mutlu'nun hokey keyfi
Vali Mutlu'nun hokey keyfi
04 Ağustos 2013 11:23
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Ramazan ayının farklı yaşandığı Bağcılar’ı ziyaret etti.

Stantların bulunduğu alanda yürüyüş yapan Vali Mutlu’nun yanına yaklaşan ilçe sakinleri bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vali Mutlu, bir çocuk ile hokey oynadı.Ramazan ayının farklı yaşandığı Bağcılarlıların iftarlarını açtığı ve teravih sonrası da kendileri için hazırlanan sosyal ve kültürel programları izledikleri etkinlik alanını ziyaret eden İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu stantları gezdi. Stantlardaki dernek ve vakıf yöneticileri, bir süre Bağcılar’da kaymakamlık da yapan Vali Mutlu’yu ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.Binlerce ilçe sakininin sohbet ettiği ve alışveriş yaptığı Bağcılar Belediyesi Ramazan etkinliği alanını ziyaret eden Vali Mutlu’ya Bağcılar İlçe Kaymakamı Erdal Çakır, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk ve Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz eşlik etti.

Kabak oyununu izledi hokey oynadı

İçerisinde 100 stant bulunan etkinlik alanını gezen Vali Mutlu Bitlis, Bayburt, Kastamonu, Trabzon, Sivas (Zara-Yapak), Tokat ve Sinop stantlarını gezdi. Ziyaret sırasında vakıf ve dernek yöneticileri tarafından ağırlanan Vali Mutlu’ya çay ve kuru yemiş ikram edildi. Vali Mutlu, Çakır, Çağırıcı ve beraberindekiler Bayburt stantındaki yöresel “Kabak” oyununu da ilgiyle izlediler. Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri, Engelliler Sarayı, Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi ile üniversite öğrencilerine danışmanlık yapılan LYS ve LBS standlarını da ziyaret ederek bilgi alan Vali Mutlu, “Nisa” adlı kız çocuğuyla da mini hokey oynadı. Yanına yaklaşan ilçe sakinleriyle bir süre sohbet eden Vali Mutlu, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler