YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vali Mutlu'dan Aziz Yıldırım açıklaması
Vali Mutlu'dan Aziz Yıldırım açıklaması
26 Haziran 2013 18:24
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu’nun Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği’ndeki görevlerine ihtiyati tedbir konulmasıyla ilgili açıklamada bulundu. Vali Mutlu, kendilerine her hangi bir yazının ulaşmadığını

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Üsküdar’da katıldığı bir program öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. İstanbul Anadolu 5. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu’nun Fenerbahçe Spor Kulübe Derneği’ndeki görevlerine ihtiyati tedbir koymasıyla ilgili soruyu, Vali Mutlu, “Bize herhangi bir yazı gelmedi. Gelirse yazının gereği neyse verilmiş olan kararlar değerlendirilir” şeklinde cevapladı.
 
Mecidiyeköy’de bir göstericinin polislere ateş açma görüntülerinin ortaya çıkmasıyla ilgili soruya ise Vali Mutlu, “Oradaki görüntülerde polis memurlarımızdan ikisinin yaralanmasına sebebiyet veren silahlı saldırı görüntülerde net olarak gözüküyor. Şahsın yakalanması konusunda da emniyetimizin incelemesi devam edecek. Ümit ediyoruz yakalanır ve adli makamlara da teslim edilir” cevabını verdi.
 
Vali Hüseyin Avni Mutlu, yaralı polislerin durumunun iyi olduğunu ifade etti.

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler