YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vakit'e kaset baskını...
Vakit'e kaset baskını...
10 Mayıs 2010 11:12
‘Varan 2’ kaseti Başbakan talimatı ile engellenmiş...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, CHP Lideri Deniz Baykal ve Milletvekili Nesrin Baytok’a ait olduğu iddia edilen gizli kamera kayıtları ile ilgili üç bakanına talimat verdiği öğrenildi. Erdoğan; İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’a, olayla ilgili soruşturma çerçevesinde elde edilen tüm sonuçların direkt CHP Lideri Baykal’a iletilmesini istemiş.

‘BAYKAL’A BİLGİ VERİN’ EMRİ

Başbakan Erdoğan’ın soruşturma aşamasında ele geçen istihbari bilgilerin ve kasetle ilgili teknik bulguların da kamuoyuna sızmadan Baykal’a iletilmesi yönünde kesin talimat verdiği öğrenildi. Baykal ile ilgili “Varan 2 Geliyor” diye verilen ikinci kaset görüntülerinin basına sızmasına Başbakan Erdoğan’ın engel olduğu da iddia edildi.

POLİSİN VAKİT’E KASET BASKINI

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a ait olduğu ileri sürülen görüntüleri yayınlayan habervaktim.cominternet sitesinin ardından Vakit Gazetesi’nin Ankara bürosunda da arama yapıldı. Ankara Cumhuriyet Savcısı Bülent Yücetürk’ün talimatı ile yapılan aramada bilgisayarlarda inceleme yapıldı.(Vatan)

BU GÜN ÇIKMAZSA YARIN YİNE ÇIKAR !
 // VATANDAŞ
Topluma malolmuş insanların dürüst ve şeffaf tanınması gerektiğine inanıyoruz,biz özel ve yasal olan alanı kastetmiyoruz yasaların ve bu milletin örfen suç saydığı herşeyin açıklanmasından yanayız hiç kimse buna mani olmamalı "zor oyunu bozar" dürüstlük ve gönüllülük esas alınmalıdır.Bu toplum nesil ve aile emniyetine çok önem verdiğini bilmeyen yoktur bu kişiler kim olursa olsun farketmiyor bu gün olmazsa yarın açığa çıkıyor "Güneş balçıkla......
10 Mayıs 2010 12:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler