YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlüler baskılara aldırmadılar, Başbakan'ın yanında oldular
Başbakan Erdoğan'ın Vizyon Belgesi'nin yayımlandığı toplantıya katılan ünlüler, sosyal medya üzerinden birçok tepki ve hakaret almasına rağmen AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği iftara katıldılar.
Ünlüler baskılara aldırmadılar, Başbakan'ın yanında oldular
19 Temmuz 2014 / 01:10 Güncelleme: 19 Temmuz 2014 / 01:20

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı iftara mahalle baskılarına rağmen ünlü sanatçılar akın etti.

Katıldıkları vizyon tanıtım toplantısı nedeniyle eleştirilere maruz kalan sanatçılar merak edilen soruları yanıtladı. Yenikapı’da düzenlenen iftar programına siyaset, sanat, iş dünyası ve sanat camiasından yaklaşık 5 bin kişi katıldı.

Katılan isimler arasında Bülent Ersoy, Acun Ilıcalı, Cengiz Kurtoğlu, Alişan, Ece Erken, Orhan Gencebay, Derya Tuna, Mustafa Sandal, Yavuz Bingöl, Murat Göğebakan, Zeki Alaysa, Berdan Mardini, Zerrin Özer, İzzet Yıldızhan, Bülent Serttaş, Işın Karaca, Metin Şentürk, spor dünyasından Lütfi Arıboğan, Fatih Tekke, Rıdvan Dilmen, Tanju Çolak, Ali Dürüst, Yıldırım Demirören, işadamı Ferit Şahenk, Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, Gazeteci Fehmi Koru da yer aldı.

Ali Şan: "Başbakan Erdoğan'ı seviyorum"

Vizyon tanıtım toplantısına katıldıkları için eleştirilen sanatçılardan türkücü Alişan ise, politikadan anlamadığını belirterek, “Hayatım boyunca politik bir görüşüm olmadı. Ben sadece çok eski tanıdığım olan Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kalbini iyi bildiğim için onu seviyorum. 1996 yılından beri tanıyorum ve bugüne kadar hep abi kardeş olarak giden bir ilişkimiz oldu. Bundan sonra inşallah böyle olacak” diye konuştu.

Ece Erken: "Kimse sevmek zorunda değil ama..."

Sunucu Ece Erken ise, “Ben vizyon toplantısına katıldım. Bir daha davet edilsem bir daha giderim. Sonuçta ülkemizin başbakanından bahsediyoruz. Kimse sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda. Ben de iftar yemeğine büyük bir gururla geldim” dedi

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler