YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü aktörden saldırı yorumu: Siz her gün milyonlarca kişiyi öldürürken...
İspanya’nın ünlü oyuncularından Willy Toledo, Paris’teki katliam sonrası yaptığı açıklamalarla yeni bir polemik oluşturdu.
Ünlü aktörden saldırı yorumu: Siz her gün milyonlarca kişiyi öldürürken...
08 Ocak 2015 / 10:30 Güncelleme: 08 Ocak 2015 / 11:06

İspanyol aktör Toledo sosyal medyada paylaştığı mesajlarında “Charlie Hebdo” saldırısının arkasında günde milyonlarca kişiyi öldüren batının olduğunu savundu.

"Her gün sessizce milyonlarca kişiyi öldürüyorsunuz"

Aktör Willy Toledo mesajında “Siz hiç gürültü çıkartmadan günde milyonlarca kişiyi öldürüyorsunuz, onların bu olaylar karşısında sessiz mi kalacağını düşündünüz” dedi.

Pentagon ve NATO’nun bombalı saldırılarının ülkeleri bile yok edecek düzeye geldiğine dikkat çeken ünlü aktör, “Bu olaylara karşı eleştirilerimi dile getireceğim, amacım sadece sizin de hafızanızı tazelemektir” açıklaması yaptı.

Paris’deki saldırıyı lanetlediğini, şiddetle kınadığını da hatırlatan İspanyol aktör bu katliam ile herkesin başına önünü koyarak iyi düşünmesi gerektiğini ifade etti. 

Willy Toledo bir süre önce de Avusturalya’da bir cafeye düzenlenen saldırı sonrasında attığı bir twitte, ”Adamın biri bara giriyor, içerdekileri rehin alıyor, hiçbir zarar yok, ardından polis baskın düzenliyor 3 ölü. Sonuç dünyada İslam’a karşı alarma geçelim sesleri yükseliyor” demişti.

155975.jpg

21:41
 // burhan
bu yabanci insan bile dogruyu soyledi ama gozunu gonlunu kan burumus katil amerika ve yandaslari bu olaylari duzenliyor arkasinda muslumanlara zulum var ummete tuzak var hepsi koordineli senaryolar islam toplumu sesdiz kalmamali amerikan polisi siyah muslumanlari olduruyor camilere saldiriliyor sistematik bir islam dusmanligi var Rabbimz bu ummeti korusun insallah kafirlerin planlarini kendilerine cevirsin haaa ulkemizdende AK PARTİ hukumetini ve sn.cum.baskanimiz R.tayyip erdogani eksik etmesin.........
08 Ocak 2015 21:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler