YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Üniversite hocasından kan donduran 'polis' paylaşımı
Üniversite hocasından kan donduran 'polis' paylaşımı
16 Ocak 2016 18:55
Bir üniversitede görevli akademisyen, Facebook duvarından skandal bir paylaşım yaptı. Akademisyen, duvarında "Üniformalı polislerin hepsi katil, gebersinler" yazdı.

Türkiye, PKK sevici akademisyenlerin bildirisini tartışırken, bir akademisyenin Facebook sayfasında yaptığı paylaşım kan dondurdu. Hedef göstermemek adına görev yaptığı üniversiteyi ve ismini yazmadığımız akademisyen, polislere nefret kustu.

"HEPSİ DE GEBERSİN"

Bütün üniformalı polislerin katil olduğunu söyleyen akademisyen, "Varsın iki yaşında çocukları olsun varsın nişanlı olsunlar, hepsi de gebersin" yazdı.

İşte o kan donduran paylaşım;

25ieo_1452958502_8622.jpg

 

 // HD
Sen geber bütün memleket kurtulsun akademisyen bozuntusu...
18 Ocak 2016 00:12
 // B.ü
Bu akademisyen geçinen yaratık insan olamaz bir Türk asla olamaz ya Ermeni ya Yahudidir...
17 Ocak 2016 22:40
yargı Mensubları neden görevini yapmıyor???!!!
 // Muhafız
Zamanında bu devletin Gnk. Kur. Başkanı olan sayın Ilker Başbuğ paşayı bile sahte delillerle 2.5 yıl hapiste yatıran bu yargı Mensubları neden şimdi böyle VATAN HAINLERINE gelince kılını dahi kımıldatmıyor?Yoksa işlerine mi gelmiyor?!Bizler bu ülkede"adalet mülkün temelidir"düsturuyla hareket eden yargı Mensubları istiyoruz...!!!"adalet F.Gülen'in tekelindedir"düsturuyla hareket eden yargı mensubu istemiyoruz.!artık bu vatan hainlerine karşı gereğini yapın!Yoksa birileri yapmak zorunda kala...
17 Ocak 2016 Pazar 00:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler