YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünal: Hala işsizim, bakıyorum
Ünal: Hala işsizim, bakıyorum
12 Aralık 2012 20:05
Gazeteci Cüneyt Ünal, ''90 gün boyunca hücrede, betonda kaldım, şu anda iyiyim herhangi bir sıkıntım yok'' dedi.

Ünal, arkadaşı Beşşar Kadumi'nin ailesine ve çocuklarına kavuşmasının ardından kendini daha iyi hissedebileceğini söyledi.

Cüneyt Ünal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kabulünden sonra çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Gazetecilerin görüşmede nelerin konuşulduğunu sorması üzerine Ünal, Erdoğan'ın sağlık durumunu öğrenmek istediğini, kızı Sahra ile ilgilendiğini belirtti.

Cüneyt Ünal, ''Sağlık durumun nasıl, buradaki hayata adapte olabildin mi '' yönündeki soru üzerine, şunları kaydetti:

''Adapte olmaya çalışıyorum ama Beşşar'ın bir an önce dönmesini temenni ediyorum. Ancak Beşşar Kadumi arkadaşım ailesine ve çocuklarına kavuştuktan sonra kendimi daha iyi hissedebilirim. 115 gün oldu ve henüz kendisinden bir haber yok'' yanıtını verdi. Ünal, ''Bir şekilde sağ salim döneceğine inanıyorum.

90 gün boyunca hücrede, betonda kaldım, şu anda iyiyim, herhangi bir sıkıntım yok. Orada malum devamlı patates ekmek yemekten dolayı karaciğerimde yağlanma oldu. Aldığım darbelerden dolayı başımda sıkıntılar var, onların önemli olmadığı söylendi. Kontrol altında tutulacağı söylendi. Onun dışında sağlıklıyım herhangi bir şeyim yok.''

Ünal, Başbakan Erdoğan'ın, Beşşar Kadumi'nun durumunu yakından takip ettiğini de bildirdi. 

Cüneyt Ünal, ''Bir ay oldu geleli, hala işsizsin. Nedir durum  Onunla ilgili bir gelişme var mı '' sorusunu da ''Hala işsizim, bakıyorum yani şu anda bir şey var ama o da bana kalsın şu anda'' diye yanıtladı.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler