YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ülkücülerden Nagehan Alçı'ya şok!
Nagehan Alçı, Fatih Belediyesi'nin düzenlediği konferansa katıldığı sırada salonda bulunan ülkücüler tarafından protesto edildi.
Ülkücülerden Nagehan Alçı'ya şok!
23 Kasım 2013 / 17:01 Güncelleme: 23 Kasım 2013 / 17:09

Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye Gündemi" konulu konferansta konuşmacı olan gazeteci Nagehan Alçı protesto edildi. "Ölürüm Türkiyem" şarkısıyla protestoya başlayan ülkücü grup, "Türkiye Türk'tür Türk kalacak", "Ya İstiklal Ya ölüm Ya Allah Bismillah Allahu Ekber" sloganları attı. Alçı bu sırada, 'Arkadaşlar' diyerek protestocularla konuşmaya çalıştı ama başarılı olamadı. Protestocular daha sonra salonu terk etti.

Salonda az sayıda kişi vardı

Televizyonda yaptığı programlarda dikiş tutturamayan ve reyting alamadığı için kovulan Nagehan Alçı'nın konferasına da az sayıda kişinin katılmış olması dikkatlerden kaçmadı. Salonda bulunan kişilerin çoğunun protesto amaçlı orada bulunuyor olması sosyal medyada alay konusu oldu.

Bir haftada ikinci ülkücü baskını

Bir kaç gün önce de Kanal D'de yayınlanan Abbas Güçlü ile Genç Bakış programında benzer bir protesto gösterisi yapılmıştı. 'Yeni Türkü' grubunun konuk olduğu programın ilerleyen dakikalarında seyircilerden bir grup 'Ölürüm Türkiyem' şarkısını söylemesiyle salon karışmıştutı. Çıkan olaylar nedeniyle Abbas Güçlü programı yarıda kesmek zorunda kalmıştı.

 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler