YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Ülke, çözüm sürecini Kandil'den öğreniyor"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çekmeköy’de Çekmeköy Sanayici ve İşadamları Derneği (ÇEKSİAD) üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
"Ülke, çözüm sürecini Kandil'den öğreniyor"
26 Eylül 2013 / 12:35 Güncelleme: 26 Eylül 2013 / 12:37

Kılıçdaroğlu kahvaltının düzenleneceği restoran girişinde milletvekilleri ve partililer tarafından karşılandı. Kılıçdaroğlu restoran önünde bekleyen, “Evimize, emeğimize sahip çıkmak için 30 Eylül’de Ankara’ya gidiyoruz. 2B hak sahipleri" yazılı döviz taşıyan bir grup ile karşılaştı. Grupla selamlaşan Kılıçdaroğlu daha sonra ÇEKSİAD'ın kahvaltılı toplantısına katıldı.

Kılıçdaroğlu: AK Parti milletvekilleri de çözümü bilmiyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çekmeköy'de Çekmeköy Sanayici ve İşadamları Derneği (ÇEKSİAD) üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kılıçdaroğlu burada soruları yanıtladı.

Çözüm süreciyle ilgili ilgili soruya cevap veren Kılıçdaroğlu, "Masanın bir ucunda Başbakan Erdoğan diğer ucunda Abdullah Öcalan var. Çözüm süreciyle ilgili bilgileri bu ülkenin insanı Kandil'den öğreniyor.

Ayıp olan bu zaten. 76 milyon insanın oraya bakmasına siz ortam hazırlıyorsunuz. Ne olduğunu kimse bilmiyor. Pazarlıklar yapılıyor ama kimse bilmiyor. AK parti milletvekilleri de bilmiyor. 5 kişi biliyor 6'ncı kişi yok" dedi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler