YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Işılak'tan Fatih Portakal ve Müjdat Gezen'e yanıt
Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan'ın yeni seçim şarkısının mimarı Uğur Işılak, kendisini eleştiren Fatih Portakal ve Müjdat Gezen'e yanıt verdi.
Uğur Işılak'tan Fatih Portakal ve Müjdat Gezen'e yanıt
13 Temmuz 2014 / 09:15 Güncelleme: 13 Temmuz 2014 / 13:23

Başbakan Erdoğan'ın seçim şarkılarının mimarı Uğur Işılak ise Haliç Kongre Merkezinde Erdoğan'ın konuşmasının başında kendisine teşekkür etmesinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, Erdoğan'ın dün gece de kendisini telefonla arayıp teşekkür ettiğini söyledi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kullanılacak şarkının çıkış noktasını anlatan Işılak, "Bestenin çıkış noktası cumhurbaşkanlığına hazırlanan bir Erdoğan var. Bu vizyonu ifade etmeye gayret ettik. Başbakanı Dombra'dan sonra bir kez daha yad etmek istedik bu yüzden "Milletin Adamı" Erdoğan dedik' dedi.

Işılak, sosyal medyada Fatih Portakal ve Müjdat Gezen'in eleştirileri için de 'Ben askerime, polisime taş atmadım. O yüzden içim rahat, gerisi kendilerinin bileceği iş. Herkes kendisine yakışanı yapar' dedi.

Şarkının sözleri :

Milletin Adamı Erdoğan

Kul olmadık hiç bir kula
Meyletmedik sağa sola
Baş koymuşuz aynı yola
Sevdan sevdamızdır bizim

Erdoğan, Erdoğan
Bu milletin adamı
Erdoğan Erdoğan
Bu milletin adamı

Göğsümüzü gere gere
Yürüyoruz aynı yere
Fırsat verme zalimlere
Kavgan kavgamızdır bizim

Güneş gibi doğdukça sen
Kalbimize değdikçe sen
Hakka boyun eğdikçe sen
Davan davamızdır bizim

Erdoğan, Erdoğan
Bu milletin adamı

 

delikanlılık
 // uygar
lafa geldim mi demokrasi insan hakları ama kendi yanlarında olduğun zaman polise taş at Başbakanin karısına kizina küfür et esnafın işini engelle ulkeyi on milyarlarca zarara sok o zaman demokrasi var !!!!!!! Ama basbakana destek verirsen demokrasi vb yoktur nasıl oluyor sa...
13 Temmuz 2014 12:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler