YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Işılak: "Bizi burada sağ bırakmazlar"
Sanatçı Uğur Işılak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü'ce düzenlenen kültürel etkinlikler kapsamında Gültepe Kültür Merkezi'nde sahne aldı. Işılak konserinde çarpıcı bir olay anlattı.
Uğur Işılak: "Bizi burada sağ bırakmazlar"
08 Mayıs 2015 / 07:54 Güncelleme: 08 Mayıs 2015 / 08:10

Söylediği şarkıların ardından hayranlarını selamlayan Işılak, Kağıthane'de sahneye çıkmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"Bizi burada sağ bırakmazlar"

Işılak, bir arkadaşının geçenlerde Bosna Hersek'e bir ziyaret yaptığını belirterek, bu arkadaşının yaşlı bir Boşnak ile yaptığı konuşmayı dinleyicileriyle paylaştı. Işılak şunları anlattı:

''Bu amca, arkadaşımın elinden tutuyor ve şunları söylüyor ona, 'Cumhurbaşkanınızı sakın ha sakın bırakmayın. Arkadaşım da 'Bunu bana niye söylüyorsun' diye soruyor. Yaşlı amca, 'Onu bırakırsanız, bunlar bizi burada sağ bırakmaz. Bizim burada sağ kalmamız Türkiye'nin güçlü olmasına bağlı.' Dolayısıyla Türkiye'nin güçlü olması Balkanların güçlü olması demektir. Ortadoğu'nun güçlü olması demektir. Bütün mazlumların ve mağdurların güçlü olması demektir.''
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da konserin ardından yaptığı açıklamada, Işılak'ın sanatıyla duruşuyla ve kişiliğiyle gençlere ve topluma örnek olduğunu söyledi. Kılıç, Işılak'a siyasette başarılar diledi.

Konseri, AK Parti İstanbul milletvekilleri adayları ile çok sayıda vatandaş izledi.

 

AA

 // mustafa
bir zamanlar amerikalılar başkan seçerken, dünyanın geleceğine oy veriyordu.

şimdi bu bizim insanımız dünya adına seçim yapıyor.

bunu içeridekilerden hala anlamayanlar var.
akp biraz da bunu anlatsın seçimlerde....
08 Mayıs 2015 10:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler