YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Dündar bu habere çok bozulacak
Uğur Dündar'ın canlı yayın teklifini "banttan çıkarım" diyerek reddeden Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, CNN Türk'te Taha Akyol'un sunduğu canlı yayına katıldı.
Uğur Dündar bu habere çok bozulacak
04 Temmuz 2014 / 00:02 Güncelleme: 04 Temmuz 2014 / 10:59

Geçen hafta Halk TV'de yaptığı programda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu'nu konuşan Uğur Dündar İhsanoğlu'nu canlı yayında konuk etmek istediğini söylemişti. Dündar bu programda Soner Yalçın ve Hulki Cevizoğlu’nun da yer almasını istediğini belirtmişti. Uğur Dündar’ın bu isteğine Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan şu yanıt gelmişti:

''Canlı yayın olmaz, bant olsun''

Muhalefetin “Çatı adayı” İhsanoğlu'nun, Perşembe günü CNN Türk ile Kanal D ortak yayınında Taha Akyol'un konuğu olacağı belirtilmişti.

İhsanoğlu'nun, Soner Yalçın ve Hulki Cevizoğlu'nun da katılacağı canlı yayına çıkma teklifini geri çevirdiği, ancak banttan yapılacak bir yayına katılabileceğini söylediği iddia edilmişti.

''Ben canlı yayın yapan bir televizyoncuyum'

Yine iddialara göre ise Uğur Dündar, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun bu teklifini, "Ben canlı yayın yapan bir televizyoncuyum, bant yayını olmaz" diyerek geri çevirmişti.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler