YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Acar'ın son hali!..
Türkiye günlerce onu konuştu, O ise ilk kez.... Tüm yüz nakli ameliyatı sonrası Uğur Acar yüzünün basına gösterilmesi sırasında bir kaç kelime etmişti. Ancak bugün basının karşısına geçti, gazetecilerin sorularını yanıtladı, "Kendimi çok iyi hissediyorum
Uğur Acar'ın son hali!..
21 Şubat 2012 / 13:50 Güncelleme: 21 Şubat 2012 / 13:55

Türkiye'nin ilk yüz nakli yapılan Uğur Acar, ''Kendimi çok iyi hissediyorum'' dedi.

Türkiye'nin ilk yüz nakli olan Uğur Acar, Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hastanenin B Blok 5'inci katındaki Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Servisinin koridorunda düzenlenen açıklamaya Acar, yürüyerek geldi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özlenen Özkan ve kardeşi Ali Acar ile birlikte gazetecilerin karşısına çıkan Acar, yüzündeki maskesini çıkardıktan sonra gazetecilerin, ''hoş geldin'' demesi üzerine ''hoş bulduk'' dedi.

Üzerinde mavi gömlek, atkı ve kot pantolon bulunan Acar, gazetecilerin ''Kendini nasıl hissediyorsun '' sorusuna ise ''Kendimi çok iyi hissediyorum. Verici aileye teşekkür ediyorum'' dedi.

Acar, ''Yüzüne alıştın mı '' sorusuna da ''Şu anda alışmaya çalışıyorum. Gerekli açıklamayı yarın doktorlarımla beraber yapacağım. Ayrıntılı açıklamada bulunacağım'' dedi.

Acar, gazetecilerin diğer sorularını cevapsız bırakarak, eliyle selam verdikten sonra odasına döndü.

Bu arada basın açıklaması öncesinde enfeksiyon riskini önlemek amacıyla gazetecilere maske dağıtıldı. (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler