YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter'da Yiğit Bulut bombası!
Twitter'da Yiğit Bulut bombası!
04 Nisan 2011 14:08
"Yiğit Bulut, AK Parti'den milletvekili olmak için başvurdu" iddiası medya kulislerini salladı. Bulut''un 2007 seçimleri öncesinde hem MHP'den hem de CHP'den aday olmak istediği de bir diğer iddia...

Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut'la ilgili sanal ortamda şok iddialar konuşuluyor. Bulut’un 2007 seçimleri öncesinde hem MHP'den hem de CHP'den aday olmak istediği ortaya çıktı.

Dün Twitter'a bomba gibi düşen ve hem siyaset hem de medya kulislerini sallayan "Yiğit Bulut AK Parti'den Milletvekili olmak için başvurdu" iddiası, Yiğit Bulut'un geçmişte yaptıklarını yeniden hatırlattı.

Sunucu Bahar Feyzan'ın twitter'dan yolladığı mesajda  "Yiğit Bulut Ak Parti'den Milletvekili adayı oluyor. Irak ziyareti esnasında Başbakan'dan soz almış. Dogru bilgidir. Alıntıyı yapacak arkadaşlar kaynağı unutmayın..." yazması üzerine sanal alemde en çok konuşulan konulardan biri de bu oldu.

MHP GENEL BAŞKANLIĞI MI TÜRKİYE PARTİSİ KURUCULUĞU MU?

Daha önce MHP genel başkanı olmak istediği konuşulan; Türkiye Partisi'nin tüzük ve programını Abdullatif Şener ile birlikte hazırlayan ancak partinin kurucusu olmaktan son anda vazgeçen Yiğit Bulut ile ilgili çarpıcı bir diğer iddia ise aynı anda iki partiden birden Milletvekili olmak için çalıştığı.

İddianın sahibi ise MHP MYK üyesi ve İnternethaber yazarı Lütfü Türkkan...

"VEKİLLİK YOLUNDA HER YOL MÜBAH"

Bulut'un AK Parti'den vekil adayı olacağı bilgileriyle ilgili Twitter'dan geçmiş bir anısını paylaşan Türkkan, Yiğit Bulut'a da resti çekti. İşte Türkkan'ın kaleminden Yiğit Bulut'un "vekil olma yolunda her yol mübah" dedirtecek o sözleri...
"Yer Ankara Trilye Balık Lokantası... Masada ben (Lütfü Türkkan) ve Enis Berberoğlu ve jöleli... Tarih 2007 Nisan'ı. Jöleli bize 'Benim CHP'den aday olmam sorun olmaz. Enis bey, benim için Deniz Bey'le (Deniz Baykal) görüşür. Siz de (Lütfü Türkkan için) MHP'den aday olmam için genel başkanla konuşsanız!' dedi. O kadar şaşırdım ki, 'iki partiden birden mi?' dedim. Evet, 'Hangisi daha iyi sıradan koyarsa oradan' dedi.

YİĞİT BULUT BU SEFER YALANLAYAMAZ!

Böyle bir adam televizyonda siyasete, siyasetçilere, Başbakan'a ayar veriyor. Yalanlamaya kalkarsa ben de Enis de hayattayız. 2007 seçimleri döneminde ben de Enis de bu adamın akıl sağlığından şüphe etmeye başlamıştık. Tüm mukaddes değerlerin üzerine and olsun ki bunlar gerçek."

Lütfü Türkkan'ın Twitter'daki mesajı üzerine yapılan yorumlar ise bir hayli ilginç... Yorumculardan biri Yiğit Bulut'u Nihat Doğan'a benzeterek, "Adam Nihat Doğan'ın televizyon versiyonu" diye yazdı. Bir diğer yorumcu ise benzetmeyi Kamer Genç üzerinden yaptı ve "Kamer Genç neyse bu da o..." dedi.

(gazeteciler.com)

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler