YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter üstünden cevap verdi
Twitter üstünden cevap verdi
27 Mayıs 2011 07:08
Üst üste yazdığı yazılarla darbelerin iç yüzünü ifşa eden Gazeteci Mehmet Ali Birand bir acı itirafta daha bulundu.

Medyanın darbelerdeki rolünü anlattığı yazıları nedeniyle ‘laik meslektaşları’ndan tepki aldığını söyleyen Birand, “Gerçeklerden bu kadar çok korkmalarını anlamadım” dedi. Gazeteci Mehmet Ali Birand’ın medyanın darbecilerle ilişkisini ortaya koyan yazıları tartışılmaya devam ediyor. “Genlerimizde darbecilik vardı” ve “Askeri, laik kesim kışkırttı” diye yazan Birand, tepkileri sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden cevapladı. Laik kesimin darbelerdeki rolünü tartıştığını söyleyen Birand, “En yakın laik meslektaşlarım olsun, dostlarım olsun atmadıkları pislik kalmıyor” ifadelerini kullandı.

YANLIŞLARIMI YAZSINLAR

Twitter hesabı üzerinden kendisini eleştirenlere sert çıkan Birand şunları söyledi: “3 gündür benimde dahil olduğumlaik kesimin eski darbelerdeki rolünü tartışıyorum. Kimseyi suçlamıyorum. Sadece tespitte bulunuyorum. Ancak maşallah benim en yakın laik meslektaşlarım olsun, dostlarım olsun atmadıkları pislik kalmıyor. Gerçeklerden bu kadar çok korkmalarına bir anlam veremiyorum. Söylediklerimin hangisi yanlış bana yazsınlar da tartışalım.” (Bugün)

tebrikler sayın birand
 // ahmet güven türe
her insan hata yapar önemli olan bunu toplum yararına zamanı gelince düzelte bilmek bunu başarabildiğimiz zaman birlik ve beraberliğimizin artacağına inanıyorum saklamaya zaten gerek yok bunlar bilinen ama yazıya dökülmemiş itiraf ediilmemiş gerçekler hatadan dönmek inat etmekten daha güzel değilmi...
27 Mayıs 2011 09:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler