YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tüzmen'den Ayaydın'a yumruk
Kürşat Tüzmen, VIP salonunda İstanbul uçağını beklerken kendisi hakkında suçlayıcı kitap yazan CHP'li Ayaydın ile tartıştı. Eski bakan, vekile yumruk attı.
Tüzmen'den Ayaydın'a yumruk
11 Mayıs 2012 / 08:45 Güncelleme: 11 Mayıs 2012 / 08:56

Eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, dün öğle saatlerinde İstanbul'a hareket etmek üzere geldiği Ankara Esenboğa Havalimanı'nda, uçağını beklemeye başladı. Tüzmen, VİP salonunda 2011 yılında CHP'den İstanbul Milletvekili seçilen Aydın Ayaydın ile karşılaştı. Tüzmen, bakanlık yaptığı dönemde kendisine bağlı olan Dış Ticaret Müsteşarlığı'ndaki usulsüzlük iddialarılarını içeren 'El Tüzmen' adlı kitap yazan CHP'li vekil ile tartışmaya başladı. İkili arasındaki sözlü kavga araya giren diğer milletvekileri tarafından güçlükle engellendi. Ancak uçağa binilmek üzere geçilen VİP otobüsünde tartışma, iyice alevlendi.

VEKİLİN KAŞI AÇILDI
Aralarında milletvekillerinin de bulunduğu çok sayıda VİP yolcunun önünde Kürşat Tüzmen, Aydın Ayaydın'ın gözüne yumruk attı. Tüzmen'in yumruğuyla kaşı yarılan ve kanlar içinde kalan Ayaydın için ambulans çağrıldı. Ayaydın, tıbbi müdahalede bulunulması için VİP otobüsünden indirilerek ambulansa götürülürken, Kürşat Tüzmen ise İstanbul uçağa bindi. Tedavisi havalimanındaki sağlık ekipleri tarafından tamamlanan Ayaydın, bir süre bekledikten sonra başka bir uçak ile İstanbul'a uçtu. Şeref GÜZEL /Takvim

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler