YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tutuklananlar arasında Rus uçağını düşüren pilotlar da var
Tutuklananlar arasında Rus uçağını düşüren pilotlar da var
19 Temmuz 2016 11:52
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, darbe girişimi sebebiyle tutuklananlar arasında Rus uçağını düşüren pilotların da olduğunu açıkladı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, darbe girişimi sebebiyle tutuklananlar arasında 24 Kasım 2015'te Rus Su-24 savaş uçağın düşüren pilotların da olduğunu açıkladı.

Rus uçağının düşürülmesinin ardından Ankara ile Moskova arasında çıkan krizin ardından Rusya Devlet Başkanı Putin, Türkiye'ye yönelik birçok yaptırım kararı almıştı.

Yaklaşık 7 ay süren gerginliğin ardından geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yolladığı mektubun ardından iki ülke arasında ilişkiler normalleşme sürecine girmişti.

SORMAK LAZIM-2
 // ismail emre
5-Hava sahamızı işgal eden uçakları o uçakların sahibi olan devletlerin büyüklük oranına göre mi değerlendirip vurup vurmayacağımıza karar vereceğiz?
6-Kusura bakmayın derken Erdoğan mecbur mu kaldı Rusya'ya bunu söylemeye?
7-Boşveeer buna benzer sorular cevapsız kalacak şimdi önümüze bakalım Darbe girişiminin halkımız üzerinde yarattığı ağır travmayı atlatmadan bunu fırsata çevirelim bazı muhalefetin karşı çıkacağı torba yasaları da geçirelim mi diyecekler?
...
19 Temmuz 2016 Salı 13:42
SORMAK LAZIM
 // ismail emre
Rus uçağını düşüren pilotların paralel yapıya mensup olması cahil insanların aklına bu işi Rusya ile aramızı bozmak için yaptıklarına inanır halbuki sorulacak sorular açıktır;

1-pilot emir almadan düşüremez peki komutanı paralel mi haber detayı verin?
2-velev ki komutan paralel deliller ortada uçağı vurmakta haklıyız zaten arkasında durduk yoksa durmasa mıydık?
3-yani putine mesaj mı veriyoruz biz vurmadık pararlel yapı mı vurdu diyoruz?
4-Vatanı havadan işgal etmeleri önemli değil miydi? ...
19 Temmuz 2016 Salı 13:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler